Eltiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Eltiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eltiler
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi akşamlar bugün kaynanamlardaydim 3 eltim normalde birbirinin arkasından atip tutarlar birbirini sevmiyorlar yan yana geldikleri zaman birbirilerini tutuyorlar ben hiç yokmuşum gibi davranıyorlar hep biribirinin gözlerinin içine bakip konuşurlar anlacaginiz beni görmezden geliyorlar arada bir görüyorlar buda benim zoruma gidiyor açıkcası mecbur yan yana geliyoruz sinirlerim bozuluyor onlar öyle yapinca normalde bir eltim benle evime geldi mi çok iyi telefonda da ama ortamda birşey anlatacağı zaman hep diyer eltimlere adini söyler oyle anlatır sinirlerim bozuk zoruma gidiyor neden bana böyleler
Bir donem ben de boyle cok takilirdim. Sonra dedim onlar neden benim moralimi bozabilme hakkina sahipler ki? Sonra mesafe koydum arama. Simdi ise cocugum varken neden takilayim ki? Bacim ayni ortamdayken sen cocugunu oynat, muhabbetlerini dinleme bile. O sirada sana birsey sorarlarsa falan pardon birsey mi dedini,, cocukla oynarken muhabbetinize kulak veremedim de. Bence bundan daha buyuk asagilama olamaz. Sen isine bak. Bugun bayram ziyaretine gittim mesela, cocugumdan baska muhabbet dönmedi, donduyse de acikcasi hic bilmiyorum, o sira kesin cocugumla muhabbet ediyorumdur 😍

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bir donem ben de boyle cok takilirdim. Sonra dedim onlar neden benim moralimi bozabilme hakkina sahipler ki? Sonra mesafe koydum arama. Simdi ise cocugum varken neden takilayim ki? Bacim ayni ortamdayken sen cocugunu oynat, muhabbetlerini dinleme bile. O sirada sana birsey sorarlarsa falan pardon birsey mi dedini,, cocukla oynarken muhabbetinize kulak veremedim de. Bence bundan daha buyuk asagilama olamaz. Sen isine bak. Bugun bayram ziyaretine gittim mesela, cocugumdan baska muhabbet dönmedi, donduyse de acikcasi hic bilmiyorum, o sira kesin cocugumla muhabbet ediyorumdur 😍
Kaçakcim niye ben artik böyle yapicam hic çocuğumla oynak aklima gelmiyordu ama uyudugu zaman ne yapcam ki birde çocuk hep yanimda olmuyor amcaları alıp oynuyor hep

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benden sana tavsiye git kaynananla muhabbet et hiç değilse kaynamasın sana bi hayrı olur belki kaynanalar dertleşmek onun en iyi gelini ol o zmn ettiklerin seni görsünler mantıklı deyilmi dediğim
Canim dediğin mantikli bende arada oyle yapıyorum kaynana çenelerinden dolayı yanlarinda oturmuyor ki çocuklarının odasına gidiyor😂

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kaçakcim niye ben artik böyle yapicam hic çocuğumla oynak aklima gelmiyordu ama uyudugu zaman ne yapcam ki birde çocuk hep yanimda olmuyor amcaları alıp oynuyor hep
Benim cocugum ayaklarimdan inince uyanir, cocugum uyurken de kimse ses cikaramaz 😁 bu yuzden uyku saati eve gecmeye gayret ederim genelde ☺️ cocugum uyanikken de devamli onunla oynarim, kimsenin muhabbetini bilmem... Hatta bugun 2 eltim de bize geldiler, birinin cocuklari da geldi. Bi ara bir dedikodu döndü ama ne bilmiyorum, ben mutfaga hizmete gittim, geldigimde de cocugumla oynadim. Cocugum hayatimdaki dedikodu sayfasini kapadi resmen 😍
Ve ayrica emin ol sen eltilerini kaale almadikca oyle degilmi zumre, bu boyle olsa daha iyi olmaz mi zumre soylemlerini artiracaklar 😁😁 kacan kovalanir bacim 😉

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha ben kaynanamla çok iyiyiz küçük gorumcem aramıza girmedi sürece tabi
ALLAH dahi iyi etsin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim cocugum ayaklarimdan inince uyanir, cocugum uyurken de kimse ses cikaramaz 😁 bu yuzden uyku saati eve gecmeye gayret ederim genelde ☺️ cocugum uyanikken de devamli onunla oynarim, kimsenin muhabbetini bilmem... Hatta bugun 2 eltim de bize geldiler, birinin cocuklari da geldi. Bi ara bir dedikodu döndü ama ne bilmiyorum, ben mutfaga hizmete gittim, geldigimde de cocugumla oynadim. Cocugum hayatimdaki dedikodu sayfasini kapadi resmen 😍
Ve ayrica emin ol sen eltilerini kaale almadikca oyle degilmi zumre, bu boyle olsa daha iyi olmaz mi zumre soylemlerini artiracaklar 😁😁 kacan kovalanir bacim 😉
Ozaman kaale almiyim kovalasınlar şuna hep kendi aralarında bu böyle olsun öyle degilmi danışıyorlar sanki ben birsey bilmiyorum gibi pislikler pazarda gezme gidecez ailecek orda neyapacam ben hiç gitmek istemiyorum

Son düzenleme:

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH dahi iyi etsin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozaman kaale almiyim kovalasınlar şuna hep kendi aralarında bu böyle olsun öyle degilmi danışıyorlar sanki ben birsey bilmiyorum gibi pislikler pazarda gezme gidecez ailecek orda neyapacam ben hiç gitmek istemiyorum
Cocugunla oynayacaksin ☺️ acikcasi sen cocugunla ilgilendikce onlar sana birsey sordugunda rahatsiz olmaya baslarsin ☺️ ben cocugumdan baska birseyle ilgilenmek istemiyorum, kendi aralarinda halletsinler, beni bulaatirmasinlar 🙄 benim vaktim cocugumla gececek kadar kıymetli 😍

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Cocugunla oynayacaksin ☺️ acikcasi sen cocugunla ilgilendikce onlar sana birsey sordugunda rahatsiz olmaya baslarsin ☺️ ben cocugumdan baska birseyle ilgilenmek istemiyorum, kendi aralarinda halletsinler, beni bulaatirmasinlar 🙄 benim vaktim cocugumla gececek kadar kıymetli 😍
Çok güzel dedin vaktim kiymetli onlara üzülecek vaktim yok canlari cehenneme olsuj nefretlikler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar