Eltiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Eltiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eltiler
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Oo rusyada 7 yasına kadar alcagnı almıs ama 11 yasda cok kucuk o yasta nadıl baslamıs ,ne bılım ben o yasda sindi bebeklerle oynuyodum ☺️o yasta cocukta nelerle oynamıs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Terbıyelı halıde buysa terbıyesız halını artık hayal bıle edemıyom
🤣🤣Allah bizleri korusun öylesinden

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bitane eltim var olmaz olsun ben kocamla evliyken kocamla herşey yapmış bişeyden başka ahlaksız biri kendini vermediyi erkek kalmamış kocamın akrabası oloyu kendisi sora kaynımla kaçdı şuan eltim oluyo 2çocuda var sanki ben o ahlahsızlığı yapmışım gibi kocası kocası kaynım yani herkesi onun için karşısına aldı o çok iyi bir kadın dedi kaynanam desen bilerek kabul edi ve el usde tutuyirlar vallah bakıyorum deyirom ahlaksızlarda bi guzel gun göruyorlar biz surunuyoruz sanki ben kaynımla ilişkide olmuşum o temiz bi kız olmuş gibi davranırlar. Rabbim kızı verende bahtını guzel versin vallah. Ben onu insan gibi saymıyom gprmuyom sende sene kim nasıl davranar öyle yap fazlasıyla
Dünyada boyle insanlar var mi ya ayyy okurken midem bulandi nasil sen evliyken eltin kocanla kiristiriyor ki kaldi kocan buna nasil musade etti aayyy yemin ederim ben olsam sacini basini yolardim pisligin ayrica kaynanan gil nasil izin vermis öyle biriyle oglunun evlenmesine hayret gercekten genis meseplilermis ama haklisin gercekten oyleleri daha kiymet li

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Dünyada boyle insanlar var mi ya ayyy okurken midem bulandi nasil sen evliyken eltin kocanla kiristiriyor ki kaldi kocan buna nasil musade etti aayyy yemin ederim ben olsam sacini basini yolardim pisligin ayrica kaynanan gil nasil izin vermis öyle biriyle oglunun evlenmesine hayret gercekten genis meseplilermis ama haklisin gercekten oyleleri daha kiymet li
Damacanaya eşeğe hallenen erkekler var çok normal müsade etmesi

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Damacanaya eşeğe hallenen erkekler var çok normal müsade etmesi
Valla bilmiyorum kuzum ne gördüm boylelerini.nede biliyirum insallah hic rast gelmem duymam da benim kaynim gelir buyuk olan kaynanamlara inan saygi durusuna gecerdim cok utanirdim ondan asla ayni ortamda bile.bulunmazdim.cekinirdim.yani biz boyle gördük kaldi sakalasmak yada konusmak ne bilim şaşırıyorum okudukca

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilmiyorum kuzum ne gördüm boylelerini.nede biliyirum insallah hic rast gelmem duymam da benim kaynim gelir buyuk olan kaynanamlara inan saygi durusuna gecerdim cok utanirdim ondan asla ayni ortamda bile.bulunmazdim.cekinirdim.yani biz boyle gördük kaldi sakalasmak yada konusmak ne bilim şaşırıyorum okudukca
Ya eskiden de vardı biz bilmiyorduk belki de, çevremiz mi geniş değildi bilmem bir tuhaf kadınlar peydah oldu kıyamet alameti gibi.Ben İzmir’de büyüdüm rahat falan derler ama ona rağmen oradayken bu kadarını görmedim.Millet adam kalmamış gibii evli adam kapışıyor.Yuva yıkmak kimsenin umurunda değil bi de hırs yapıyorlar özellikle beni seçsin karısını bıraksın diye bi taraflarını yırtıyorlar.Biz aile kutsaldır evlilik kutsaldır diye büyüdük bunları kim büyüttü bilmem.Bir de küçücük herkesin birbirini tanıdığı yerlerde ya da aile içinde ondan ona yapıyorlar pişkin pişkin de namuslu ayaklarına yatıyorlar.Adamlar da elimin kiri yok Allahın hakkı 3 diye dolanıyor.Hakkımızda hayırlısı

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Konuşdukca midem bulanlyo vallah biz evliyken o evli deildi 12yaşındaydı amma kocamın halası kızı hem komşusuydu görsen melekgibi akıllı ahlaklı birine benziyordu amma hepsini ayakta uyutmuşbiriydi kocam çok utancak biri akıllı biri bu kancık evde tek olmuş kocam olara gitmiş orda atlamış usdune falan öyle biriki kocam vursa onu bağırar derki ben durmuşdum atladı usdume tecavuz eddi der öyle biri yani o zamanda kaynım olan şahslada sevgiliylermiş kaynım kocam bilmiyordu bu kız iksinede aynı anda yanaşmış kocam bilince kardeşine demek isdemiş böyle böyle deye oanda kız kolunu kesmiş ağlamış kaynım için kardeşin bana sataşdı kendimi öldurecem diye kaynımda abisini suçladı. Benim dilimden yalan konuşmuş guya ben dövmuşum öldurmek isdemişim onu yalan hepsinin yanında kendisini temize çıkardı yani. Ahlaksız biri. Şuanda öyle konuşarki bu kız böyle yapdı biz olsaydık bize bakmazdılar insan patlıyo çıldırıyo ya sen kaç erkeklerle gezmiş birisin nasıl başkasına laf ede biliyon yani sanki ben gezmişimde o temiz bi kız olmuş. Kocama demiş ben erkeklerin kocağında oturmuşum allah varya gun geldi kendisi hemen erkeklerin koklası oldu benim kardeşime mektubları görsedmiş bak bu kızla ne tapıyorum deye Allahıma şukurler olsun rabbim herkesin cezasını öyle versin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Am
Amin canim🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim dünde biraz ateşi vardi şuanlik iyi çok şükür sürekli ağlıyor bu ateş bu sefer diş atesi bende iyiyim sen nasilsin kuzucuklar nasil
Oyyy yavrum ya insallah biran önce cikarda rahatlar paşam
Bende idare eder canim cenezamiz vardi yeni yeni toparlaniyorum cocuklarda iyi şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar