Sorum var Elveda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Elveda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,323 kez görüntülenmiş, 225 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elveda
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar hayırlı geceler nasılsınız bir süredir eşimle sorun yaşıyorduk bugün tamamen evliliğimizi sonlandırma kararı aldık ve ailemin evine geldim az önce kızımla beraber yaşadığım bu sıkıntıdan dolayı artık buraya da girmek istemiyorum kafam baya dolu çünkü burda çok şey paylaştık sizlerle hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun hakkınızı helal edin bilerek yada bilmeyerek birşey yaptıysam kusura bakmayın kendinize dikkat edin Allah'a emanet olun 🤚
Canım nasılsın durumun nasıl

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kız acaba muska falan mı yaptılar allahın cezaları bi adam bu kadar kolay karısından kızından vazgeçer mi
Bende bunu düşünüyorum açıkçası çünkü eşim bana bu zamana kadar sesini dahi yükseltmedi geldiği zaman bana bela okudu ben şaşırdım aileme anlattım yakınlarım özellikle abim sürekli gider gelir bize eşimiok sever oda inanamadı bu Mehmet değil buna bişey yapmışlar belli bu adam böyle değildi dedi ama ne yapacağımı bilmiyorum bugünde eve gittim eşyalarımın geri kalanını almaya evdeydi ben eve girince evden çıktı gitti yüzüme bakmadı bile sonra ben tam kapıdan çıkıyordum gidecektim kapıda karşılaştık tek kelime bile etmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar