Sorum var Elveda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Elveda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,204 kez görüntülenmiş, 225 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elveda
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

hazmus

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu hoca nerde acaba İstanbul'da mı benm bildiğim bir hoca yok çünkü
Yok canım İzmir Aydındaydı veya buca gibi bir yerdeydi ama İstanbuldada vardır canım eğer çevren varsa sorduta bilirsin vardır muhakkak ordada hocalar valla canım eğer eşin seni görmeye bile tahammülü yoksa ben sana diyim kesin büyü vardır canım birdeden bire böyle olduysa inşallah yuvanız ykılmaz canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok canım İzmir Aydındaydı veya buca gibi bir yerdeydi ama İstanbuldada vardır canım eğer çevren varsa sorduta bilirsin vardır muhakkak ordada hocalar valla canım eğer eşin seni görmeye bile tahammülü yoksa ben sana diyim kesin büyü vardır canım birdeden bire böyle olduysa inşallah yuvanız ykılmaz canım
🙄

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla çevrem yok canım kimseyi de bulamıyorum gerçekten ben eve girdim diye evden gitmesi gün geçtikçe herşeye daha çok şaşırır oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla çevrem yok canım kimseyi de bulamıyorum gerçekten ben eve girdim diye evden gitmesi gün geçtikçe herşeye daha çok şaşırır oldum
Uzaktan bakamıyorlar değil mi hiç böyle şeylerle işim olmadığı için

hazmus

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzaktan bakamıyorlar değil mi hiç böyle şeylerle işim olmadığı için
Bende tam bilmiyorum uzaktan bakıb bakmadıklarına çünkü bende hiç böyle şeylerle işim olmadı ama bakmıyorlar galiba çünkü benim arkadaşımda uzaktan baktırırdı oda uzak bir yerden gitmiş oraya onunda bir akrabası götürmüş çünkü kadın diyormuş kocam bana şeytan gibi geliyor yüzünü bile görmeye tahammül edemez hale geldim düşün eşinin eve bile gelmesini istemiyormuş ona öyle nefret bakıyormuş şükür şimdi iyiyiler

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bende bunu düşünüyorum açıkçası çünkü eşim bana bu zamana kadar sesini dahi yükseltmedi geldiği zaman bana bela okudu ben şaşırdım aileme anlattım yakınlarım özellikle abim sürekli gider gelir bize eşimiok sever oda inanamadı bu Mehmet değil buna bişey yapmışlar belli bu adam böyle değildi dedi ama ne yapacağımı bilmiyorum bugünde eve gittim eşyalarımın geri kalanını almaya evdeydi ben eve girince evden çıktı gitti yüzüme bakmadı bile sonra ben tam kapıdan çıkıyordum gidecektim kapıda karşılaştık tek kelime bile etmedi
Kıyamam ya rabbim gözünü açtırsın inşallah yazık valla bi aile dağılıp gidiyor😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar