Emerken cuk cuk sesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Emerken cuk cuk sesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emerken cuk cuk sesi
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Koyu renkli kısmın hepsini sokuyorum ağzına kızlar yine de damak çalar gibi ses çıkarıyor. Hava yuttuğunu düşünüyorum çünkü gazlı bi bebek ne yapacağım çözüm bulamıyorum
Kuzum adına tam olarak ne deniliyor bilmiyorum ama bak banyoda iken bebeğin damagina böyle baş parmagini koy 3 defa yukarı kaldır benim kızımda emerken öyle ses çıkıyordu ben bikacdefa öyle yaptım geçti

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek meme emerken memeyi ağzından çekme kendisinin bırakmasını bekle yada emzik emerken emziği çekip çıkarmayın damak düşmesi dedikleri birşey oluyormuş baş parmağında damağını üç kez yukarıya kaldir bunu birkaç kez tekrarla inşallah geçer benim bebeğimde de oldu ordan biliyorum ben yaptım işe yaradı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum adına tam olarak ne deniliyor bilmiyorum ama bak banyoda iken bebeğin damagina böyle baş parmagini koy 3 defa yukarı kaldır benim kızımda emerken öyle ses çıkıyordu ben bikacdefa öyle yaptım geçti
benim annem yapiyo öyle ama kaynanam yapmadi 3 cocugumdada sordum bidefa neden yapmiyon annem yapiyo diye dedi ben yapamam korkarim dedi
bide benim annem bwnegin kafasindan tutuyo sonra ayaklarindan başi aşaya salliyo niye öyle yapiyo bilmiyorum ama bi bildigi vardir diyorum sonucta eski kadinlar bilir herşeyi

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
benim annem yapiyo öyle ama kaynanam yapmadi 3 cocugumdada sordum bidefa neden yapmiyon annem yapiyo diye dedi ben yapamam korkarim dedi
bide benim annem bwnegin kafasindan tutuyo sonra ayaklarindan başi aşaya salliyo niye öyle yapiyo bilmiyorum ama bi bildigi vardir diyorum sonucta eski kadinlar bilir herşeyi
Bunu bizimkiler de yapıyor hatta abin diyor ki sen bebekken bir kadın eve geldi senin boynuna yazma bağladı seni astı sonra sen kilo aldın yemek yemeye başladın 🤣🤣demekki sadece bizimkiler de yok bu adet

Koyu renkli kısmın hepsini sokuyorum ağzına kızlar yine de damak çalar gibi ses çıkarıyor. Hava yuttuğunu düşünüyorum çünkü gazlı bi bebek ne yapacağım çözüm bulamıyorum
Kuzum baş parmağını damağa tam oturacak şekilde köy aç karnına yukarıya doğru çek damagi düşmüş geçer o birşey olamaz korkma😊

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sağolun kızlar doğduğundan beri öyle ses çıkarıyor sadece mememi değil emziğini emerken de ses öyle. Damağı bastıracağım yukarıya doğru 👍👍👍👍👍💞💞💞💞💞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tamm canım deneyeceğim banyoda olması şart mı
Evet kuzum banyo yaptırırken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen kuzum bizimkilerde yapıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar