Emme🤦🏼‍♀️ Meme reddi ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Emme🤦🏼‍♀️ Meme reddi ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emme🤦🏼‍♀️ Meme reddi ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim kızım 3 aylık oldu çok şükür ama emerken çok bağırıyor beni itiyor ne yapmam lazım çok fazla cebelesiyorum çocuk bağırmaktan terliyor artık benim gibi olan varmı yardım 🙏🏻😓
Öyle olunca gazı oluyo genelde canım bende çok yaşadım gazını çıkarırken bir iki defa çıkıyo ama bitmemiş oluyo poposuna vurarak gazını çıkar bide karnıda ağrıyordu elini karnına koy sıcağıyla ağrısıda kalmaz kabız falanda kırmızı içi yumuşak bulgur bulgur olan elmanın içinden çay kaşığı ile kazıyıp iki üç kaşık ver istersen en zararsız o ve işe yarıyor yaramazsa bir çay kaşığı zeytinyağı içir oda yarar ben iki aylıkken de veriyordum hiç sorun yaşamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 3 aylıkız tamda beni anlattınya iktiriyo beni tutmuyo memeyi deli gibi bağrıyo
Öyle olunca gazı oluyo genelde canım bende çok yaşadım gazını çıkarırken bir iki defa çıkıyo ama bitmemiş oluyo poposuna vurarak gazını çıkar bide karnıda ağrıyordu elini karnına koy sıcağıyla ağrısıda kalmaz kabız falanda kırmızı içi yumuşak bulgur bulgur olan elmanın içinden çay kaşığı ile kazıyıp iki üç kaşık ver istersen en zararsız o ve işe yarıyor yaramazsa bir çay kaşığı zeytinyağı içir oda yarar ben iki aylıkken de veriyordum hiç sorun yaşamadım

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki aylık ne güzel emiyodu 1 aydır burnumdan getiriyor beyaz gürültü açıyorum yatarak emzirmeye çalışıyorum yada evde ayakta koşuyoruz resmen ama eskisi gibi emmedigi için sütte pek dolmuyo artık sagacagim şimdi perişan etti kızcem beni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar