Emzige nasıl alıştırırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan Emzige nasıl alıştırırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,238 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzige nasıl alıştırırım
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum abla ya eşimin babannesi falan alıştır diyolar rahat diyolar oğlumda alıcak gibi 5 10 sn emiyo birakiyor zorlasam alır biraktiramam sonra en iyisi baslamamak aunen

Bende başlamiyim o zmn

Bende baslatmiyim ya bırakması zor olurmuş
Yok yok kuzum bosver onlar konussun sen hic baslama sonra gercekten cok zor oluo hemde gerek yok emzige

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Emzik kurtarıcı cnm en azından bebeği emzirdikten sonra emziği verirsin sende rahat edersin işlerini yaparsın uyursun

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Bilmiyorum abla ya eşimin babannesi falan alıştır diyolar rahat diyolar oğlumda alıcak gibi 5 10 sn emiyo birakiyor zorlasam alır biraktiramam sonra en iyisi baslamamak aunen

Bende başlamiyim o zmn

Bende baslatmiyim ya bırakması zor olurmuş
Benim ablamin kizimla ayni yasta suan 4 yas 7 aylik yeni birakti dusun 😂😂 diger kizi okula gidiyordu emiyordu zorla neler yaptik oyle bıraktım sonra dedim iyiki emmediler benimkiler uyurken ağzından düşünce uyanıyorlar

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamin kizimla ayni yasta suan 4 yas 7 aylik yeni birakti dusun 😂😂 diger kizi okula gidiyordu emiyordu zorla neler yaptik oyle bıraktım sonra dedim iyiki emmediler benimkiler uyurken ağzından düşünce uyanıyorl

Bende ilk çocuğum bilmiyodum rahat olurum sanıyordum babannesi alıştır diyince vazgeçtim alıştırmam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar