Emzik içine su kaçması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Emzik içine su kaçması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Emzik içine su kaçması
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canım bebegin nasıl hiç görmedim seni postlarda
Bazı günler nst de tek tük sancı çıkıyor bazen çıkmıyor ama doktorumla bugun günü kesinleştik Allah izin verirse doğum günümde doğuracağım çok heyecanlıyım 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi hayırlısı sağ salim kucağına alırsın inşallah😍
Canım benim çok teşekkür ederim Allah ın izniyle doğum günümde doğuracağımı öğrendim biraz önce çok heyecanlıyım 😃

Hadi hayırlısı sağ salim kucağına alırsın inşallah😍
Canım benim çok teşekkür ederim Allah ın izniyle doğum günümde doğuracağımı öğrendim biraz önce çok heyecanlıyım 😃

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftaya doğuma alabilirmiş doktorum bende bugun göğüs kalkanlarımı göğüs pompasını her ihtimale karşı emziğini de kaynattım ama emziğin içinde su kaldı. Unutmuşum ve sallıyorum sıkıyorum çıkmıyor. Wee markanın 0 6 ay emziği nasıl çıkar yoksa hatalı ürünmü sizce
Benimde eee marka memnunum su girince cikiyo yine.istersen yenisini al canım 🥰 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm 🤲❤️

Benimde wee marka memnunum su girince cikiyo yine.istersen yenisini al canım 🥰 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm 🤲❤️

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canım bebegin nasıl hiç görmedim seni postlarda
Sağol canım bebeği büyütmeye çalışıyorum ondan pek sık girmiyorum alerjisi çıktı biraz huysuz süt ve yumurta tüketmeyi bıraktım☹

Bazı günler nst de tek tük sancı çıkıyor bazen çıkmıyor ama doktorumla bugun günü kesinleştik Allah izin verirse doğum günümde doğuracağım çok heyecanlıyım 😊

Ne güzel canım 😍

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl farketiniz cnm alerjisi oldunu benim oğlumda çok gaz sancısı oluyor
Canım sütlaç yedim sonraki gün uyumak bilmedi aşırı gaz çıkarma kusma ishal oldu zaten o gün kaşça çıkığı için gitmiştik bende troit vardı kızımda da doğunca troiti yüksekti ona da baktıralım dedik sonraki gün sonuçlar çıktı troit düzelmiş şükür ama alerji değeri yükselmiş biraz dedi böyle giderse alerjisi olacak dedi öylr anladım zaten yanakları falanda kızardı artık dikkat ediyorum gene oluyor ama işte aşırıya kaçınca bebek çok rahatsız oluyor kaşınıyor yavrum🥲

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütlaç yedim sonraki gün uyumak bilmedi aşırı gaz çıkarma kusma ishal oldu zaten o gün kaşça çıkığı için gitmiştik bende troit vardı kızımda da doğunca troiti yüksekti ona da baktıralım dedik sonraki gün sonuçlar çıktı troit düzelmiş şükür ama alerji değeri yükselmiş biraz dedi böyle giderse alerjisi olacak dedi öylr anladım zaten yanakları falanda kızardı artık dikkat ediyorum gene oluyor ama işte aşırıya kaçınca bebek çok rahatsız oluyor kaşınıyor yavrum🥲
Anlamadım geçmiş olsun acaba benim bebeğimde öylemi bilemedimki

Şimdi yani sakileşti uyudu ağlmaktan helak oldu

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Değildir bence slerji kendini her türlü belli eder sadece gazsa korkma gececektir bizde de var gaz dikkat ediyoruz bi şekilde kız bide tahin helvası ye çok güzel süt yapıyor 2 gündür yiyorum süper süt yaptı 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar