Emzik içine su kaçması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Emzik içine su kaçması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Emzik içine su kaçması
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Değildir bence slerji kendini her türlü belli eder sadece gazsa korkma gececektir bizde de var gaz dikkat ediyoruz bi şekilde kız bide tahin helvası ye çok güzel süt yapıyor 2 gündür yiyorum süper süt yaptı 😍
Canım az önce Dr geldim göbek bağında fıtık çıktı ağlaması bu yüzden dedi bide safra kesesi ameliyatı oldum için helva iyemiyorum

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl oluyo canım alerjisi bizde de oluyor da merak ettim
Canım yanaklarda kol ve bacaklarında dirseğe yakın yerlerde kuruluk veya kızarıklık varsa alerjidir ve dene süt içince bebeğin huyu değişiyor mu çok gazlı veya çok gaz çıkarıyor mu yumurta da aynı şekilde anlarsın bi şekilde zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım az önce Dr geldim göbek bağında fıtık çıktı ağlaması bu yüzden dedi bide safra kesesi ameliyatı oldum için helva iyemiyorum
Allah şifa versin canım valla sıkıntı bitmiyor ki arkadaşım da bebeği böyle göbek fıtığı var 🤦‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar haftaya doğuma alabilirmiş doktorum bende bugun göğüs kalkanlarımı göğüs pompasını her ihtimale karşı emziğini de kaynattım ama emziğin içinde su kaldı. Unutmuşum ve sallıyorum sıkıyorum çıkmıyor. Wee markanın 0 6 ay emziği nasıl çıkar yoksa hatalı ürünmü sizce
Sıkınca geri çıkması lazım aslında canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar