Emzik kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan Emzik kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik kullanımı
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı meme kullaniyo musunuz kizlar sizce kullanilmali mi ? Bebegim tam.bir vermeli miyim bilmiyorum doktorlar verilmemesi konusunda sıkı tembihliyorlsr. Siz ne dusunuyosunuz bu konuda

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımda vermemıs tim ıyı ki de vermemıssım yalancı emzik bi sure sonra baglılık yapıyor cene yapısını dıs cıkıs seklını etkiliyor en onemlısı konusması duzgun olmuyor

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle emzikli çocuk rahat çocuk ilk kızım 3 yaşına kadar emzik emdi şuan 9 yaşında ne diş yapısını etkiledi ne konuşması bozuldu hepsi hurefe hiç inanma bu arada kızımın tabiki süt dişleri dökülüp ana dişleri çıktı hiç de yamuk falan değil şuan 2.gebeliğim doğar doğmaz inşallah hemen emziği verecem çünkü çok rahatlık

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle emzikli çocuk rahat çocuk ilk kızım 3 yaşına kadar emzik emdi şuan 9 yaşında ne diş yapısını etkiledi ne konuşması bozuldu hepsi hurefe hiç inanma bu arada kızımın tabiki süt dişleri dökülüp ana dişleri çıktı hiç de yamuk falan değil şuan 2.gebeliğim doğar doğmaz inşallah hemen emziği verecem çünkü çok rahatlık
Emme alışkanlığını etkilemiyor değil mi ? Ben memeyi reddetmesinden korkuyorum biraz

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Emme alışkanlığını etkilemiyor değil mi ? Ben memeyi reddetmesinden korkuyorum biraz
Benim kızımda etkilemedi tabii her çocuk aynı değil ama çevremde de bütün akrabalarımın arkadaşlarımın bebeği olanlar hep emzikli ve emmelerinde sıkıntı yok bu arada emziği Benim kızım Hiç istemedi ilk başta emzik zorla 1 ay uğraştım emsin diye o itti ben soktum ağzına 😁😁 Yani emziğe bu kadar ön yargılı bakma gerçekten emzikli çocuk rahat çocuk bana göre😁

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı meme kullaniyo musunuz kizlar sizce kullanilmali mi ? Bebegim tam.bir vermeli miyim bilmiyorum doktorlar verilmemesi konusunda sıkı tembihliyorlsr. Siz ne dusunuyosunuz bu konuda
1 aylık olmadan emzik vermeyin diyor doktorlar. Ben hiç kullanmadım rahatlığını felan bilmem ben hijyen açısından doğru bulmadigim için kullanmadim. Eğer çalışan bir bayansaniz kullanın ama yok ev hanımıyım diyorsanız bende açıkçası tavsiye etmem kullanmani.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aç olduğunda falan atiyor dimi emzigi ben anlayamiyorum bebegimin aciktigini surekli agzinda emzik.. daha 1 aylik
Tam tersi aç olduğunda emziği düşse bile aranıyo zaten aciktiginda ağlar benim kızımda öyleydi emziği düşünce uyanıp aranıyodu aciktigini anlamiyomusun daha 1 aylık onu her iki saatte emdirmen lazım zaten sarılık hastası olmasın diye sürekli emdirmen gerek çok uyumamasi gerek

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende zorladım emmek istemeyince vermedım cokda rahat buyudu acıkıp agladı mı emıyordu zaten bundada vermeyi dusunmuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar