Emzik👶🏼🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Emzik👶🏼🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,752 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik👶🏼🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım benim oğlusum 13 gunluk oldu ve gündüz genelde uyuyor gece sabaha kadar 10 dk 20 dk arayla emmek istyor geceleri emzik vermekte tereddut ettim memeyi istemezse falan diye siz ne yaptiniz meme reddi falan olur mu acaba emzik verince🤔
Ver canım hiç birşey olmaz seni memeyi yalancı emzik gibi kullanıyor benim oğlan emzikle uyur sonrada kendiliğinden bırakır

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım benim oğlusum 13 gunluk oldu ve gündüz genelde uyuyor gece sabaha kadar 10 dk 20 dk arayla emmek istyor geceleri emzik vermekte tereddut ettim memeyi istemezse falan diye siz ne yaptiniz meme reddi falan olur mu acaba emzik verince🤔
Kuzum benimki başta tutuyordu milletin aklına uydum vermedim şimdi vermek istiyorum tutmuyo beni emzik olarak kullanıyo

Canm bizde gece uyuyoz gündüz uyumuyoz bende emzik verdim naptiysa almadı sonrada alışırda emmeyi bırakırsa diye vazgeçtim emzik alıştırmaya

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benimki gibi ya seherleri uyuyor geceler yatmiyor bi turlu bu gece sabaha kadar oyak kaldik canim senin meme ucun nasil bende kaniyor cok kotu emince oluyorum agridan😣😣 ne yapa bilirim ona bende emizik veriyorum amma firlatiyor🤦🏻‍♀️

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim ilk dogdu aninda olgumi emzirdim sonra oo gunden sonra emzik kullandim cok yardimci olyor her 3 satdan emzirmeme yardimci olyor 4 aylik oldu bu gun hala cok yardimci olyor tafsiye ederim 😍🥰😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar