Emzik👶🏼🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Emzik👶🏼🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,764 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik👶🏼🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım benim oğlusum 13 gunluk oldu ve gündüz genelde uyuyor gece sabaha kadar 10 dk 20 dk arayla emmek istyor geceleri emzik vermekte tereddut ettim memeyi istemezse falan diye siz ne yaptiniz meme reddi falan olur mu acaba emzik verince🤔
Yok cnm ne alakası var ki rmzikle memenin. Emin ol rahat edersin. Ben birine tutturabildim sadece cok rahat ettim. Ötekiler almadı mahvediyor lar beni. Biri de parmak emiyo o daha kötü 🤦‍♀️

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Tutmadimi elizanım annesi😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerim minik ellerini😇💕💕

Hani sey düşünüyorum kuzum mesela gece simdi surekli emmek istyorya acaba emzik verdigimde onu emecek ama ac mi uyuyacak diye içime dert ediyorum. Acaba gercekten karni ac oyuzden emmek istyosa ben emzigi verirsem onu emerek uyur ac mi uyur diye🤔onu ayirt edemem diye korkuyorum

Kurban olurum ya o meme acisi cok kotu oluyor aytenim kiyamam ya off benim de kizimdayken oyleydi nasil aglardim bagirirdim emzirirken oyuzden ben bu hamileligimde dogumdan 1 ay once nemlendirmeye başlamıştım iste surekli lansinoh krem ve zeytinyağı surmustum smdi de gogus kapagi kullanıyorum cok isime yaradi gogus kalkani diye geçiyor internette emzirdikten sonra onu takiyorum gogus ucum atlete yapışmıyor denemek istersen al kuzum ben 30 tl gbi uygun fiyata almistim

Çileeeeeeeee😂😂😂 geceleri vala uyku gozumden akıyor kuzucum esim de diyor yattigin yerden emzirsen diye oyle de olmuyo ki memem yetişmiyor cocugun agzina hortum mu bu uzatayim😂😂😂😂😂
Evet canim ya ben hic boyle olacagini duwunmemiwdim cok fena agriyor kaniyor of allahim ne yapacam hic bilmiyorum bi de tek bawina bakiyorum gorumcem altini falan yikiyor amma tekim uyutmasi yedizdirmesi baya yoruluyorum😣😣

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım benim oğlusum 13 gunluk oldu ve gündüz genelde uyuyor gece sabaha kadar 10 dk 20 dk arayla emmek istyor geceleri emzik vermekte tereddut ettim memeyi istemezse falan diye siz ne yaptiniz meme reddi falan olur mu acaba emzik verince🤔
Cnm emzik bnde birnevi susturucu gibi oldu surekli agzim dolu olsun istiyordu ver valla rahat edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar