Emzik🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Farugun annesi tarafından oluşturulan Emzik🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,737 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik🤦🤦
Konbuyu başlatan Farugun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Farugun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canlar 😊 ama denemediğim kalmadı yok inat çok verince çok sinirleniyor adeta kavga ediyor emzikle🤦abiside böyleydi ne emzik ne biberon iki buçuk sene kuruttu beni😅😅 bakalım bu cadı ne yapacak 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum şahsen ben her çeşit emzik aldım sende hepsini dene birini tutar illaki. Emziği verirkende ağzındayken emziğe pıt pıt vur tutmasını sağlar
Bizim Kayra ya ben hşç almadım ama çocuğa bazen hastanede ağlamasın flye eldiven takıp parmağımı veriyorum 3 kez çekip basıyor yaygarayı doktor da 😂😂 süt gelmediğini iyice anlamış ondan yemiyor numarayı dedi 😂😂 boş boşuna Allah'tan masraf etmemişim 😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bizim Kayra ya ben hşç almadım ama çocuğa bazen hastanede ağlamasın flye eldiven takıp parmağımı veriyorum 3 kez çekip basıyor yaygarayı doktor da 😂😂 süt gelmediğini iyice anlamış ondan yemiyor numarayı dedi 😂😂 boş boşuna Allah'tan masraf etmemişim 😂😂😂
Ben doğar doğmaz yalancıyı itelicem ister kabul etsin ister etmesin bu tosuncukların açlık ağlamalarını anca durdurur🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben doğar doğmaz yalancıyı itelicem ister kabul etsin ister etmesin bu tosuncukların açlık ağlamalarını anca durdurur🤦🏻‍♀️
Hahaha bizşm Kayra cidden kanmıyor da ben zaten emziğe karşıyım 😂😂bu olayı parmağımla denedim alırmıynış almazmıymış diye almazmış

B

Bengü Çetin

Guest
Bebiş emziği bilmez ki emzik gibi kullansın. Emzirin bol bol. Annesini istiyor demekki. Zamanla azalacaktır. Biraz daha sabredin.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doktorların yüzünden bir de bizim ailede kullaam çocukların hep çene yapısı filan bozuldu bende doktorum la konuştum zaten önermiyoruz damak ve çene yapısını bozuyor çocukların deri o gündür karşıyım
Kız benim doktorumda önerdi aksine. Çenesini kuvvetlendirir, solunum yolunu açar boğazına kusmuğunun kaçmasını engeller diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede ben zayıf doğdu diye kıyamadım o şimdi bana bı güzel kiyiyor🤣bir aylıkken denedim hala denemekteyim🤣🤣
İnşallah tutar ya miniklere hem yakışıyor hemde kafamız rahat olur 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar