Sorum var Emzik

• Konbuyu başlatan seda733223
  • Toplam 40 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seda733223 tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,502 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan seda733223
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben emzik aldım ağzına sokunca öğüruyor ne yapmam lazım yaa acaba damaklı emzik mi daha iyi yoksa düz emzik mi ne alsam emer off çünkü gündüz hiç uyumuyor sürekli yanında olmamı istiyor 🤦🤦
Kuzum damaklı emzik daha iyi tabi ki ben önce silikon almıştım damaklı gene tutmamıştı ey iyisi idi sonra eczaneden 15 TL ye aldım wee baby damaklı emzik tuttu🤷🤷
İnsan bilemiyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum damaklı emzik daha iyi tabi ki ben önce silikon almıştım damaklı gene tutmamıştı ey iyisi idi sonra eczaneden 15 TL ye aldım wee baby damaklı emzik tuttu🤷🤷
İnsan bilemiyor
Gidip uygun bı tane alsam belkide tutacak deneyeyim bide ne sorcam bunu serum paketi varya ona enjektör takıyoruz ya iğnesi içinde mı kalıyor oraya sokup oradan mı çekiyoruz nasıl oluyor? Bide kaç kere kullanılır o serum yada enjektör

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gidip uygun bı tane alsam belkide tutacak deneyeyim bide ne sorcam bunu serum paketi varya ona enjektör takıyoruz ya iğnesi içinde mı kalıyor oraya sokup oradan mı çekiyoruz nasıl oluyor? Bide kaç kere kullanılır o serum yada enjektör
Kuzum iğneyi kullan at yapman lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet iğneyi alttan yeri var zaten ordan çekeceksin kullanınca at enjektörü değiştirmen lazım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum iğneyi kullan at yapman lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet iğneyi alttan yeri var zaten ordan çekeceksin kullanınca at enjektörü değiştirmen lazım
Alayım o minik enjektörlerden 10 tane günlük değiştireyim 10 gün yeter inşallah sonra yine alırım 10 tane daha 😬😬 ilaç firmalarının olan serum fizyolojikten mı alsam şu minik minik tüp olanlardan ama kaç doktor izlediysem şırınga ile burun yıkama yapıyor demek ki o daha etkli 🤦 burnu kaçıncı aya kadar yıkamak gerekiyor cidden zor ya bebek bakmak 😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Alayım o minik enjektörlerden 10 tane günlük değiştireyim 10 gün yeter inşallah sonra yine alırım 10 tane daha 😬😬 ilaç firmalarının olan serum fizyolojikten mı alsam şu minik minik tüp olanlardan ama kaç doktor izlediysem şırınga ile burun yıkama yapıyor demek ki o daha etkli 🤦 burnu kaçıncı aya kadar yıkamak gerekiyor cidden zor ya bebek bakmak 😅
Burnu rahat nefes alasiya kadar yap kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.