Sorum var Emzik

• Konbuyu başlatan seda733223
  • Toplam 40 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seda733223 tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,502 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan seda733223
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar yenidoğacak bebişine emzik öneriniz var mıdır. Çok kararsızım emzik konusunda. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Bende avent kullanıyorum canım çok memnunum ama yeni geçtik ona 3 ay olana kadar bir emzik vardı 0-2 aya özel bir emzik bulursan ondan al küçük ya 0-6 alma zaten ağızları minicik yavruların

Selam kızlar yenidoğacak bebişine emzik öneriniz var mıdır. Çok kararsızım emzik konusunda. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Canım ilk Philips avent ultra air emzik al eminim onu tutacaktır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende avent kullanıyorum canım çok memnunum ama yeni geçtik ona 3 ay olana kadar bir emzik vardı 0-2 aya özel bir emzik bulursan ondan al küçük ya 0-6 alma zaten ağızları minicik yavruların
Canım nasılsın

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Biz ilk gün nuk emzik verdik tuttu canım. Bağımlı oldu emziğe evde bulamadık bi gün uyumadı onsuz wee aldım yedek onu da tuttu çok şükür emzik büyük kolaylık uykuya damlasını kolaylaştırıyor. Ablamın yeni bebişe wee verdik tutmadı başka çeşit 2 emzik daha denedik tutmuyor kerata

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam kuzum aventin göğüs ucuna benzer var ondan alabilirsin
Ama her bebek her emziği tutmuyor sen gider en iyisini alırsın tutsun diye ama o tutmaz gider bakkal emzigini tutar haberin olsun canım
Benim kızı anlatmışsın gittim avent aldım midesini bulandirdi bakkal emziği aldım şapur şupur emdi🤭😂

Tüm sayfalar yüklendi.