Sorum var Emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzik
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir aylık bebeğim var çevrem habire emzik ver diyor ben de ilerde dişleri çürür diye verme taraftarı değilim siz ne dersiniz başta mi vermeliydim kaynanam artık almaz diyor
Başta almadiysa şimdi almaz diye birşey yok kızım 5 aylıkken aldı vermek istiyorsan ver canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bir aylık bebeğim var çevrem habire emzik ver diyor ben de ilerde dişleri çürür diye verme taraftarı değilim siz ne dersiniz başta mi vermeliydim kaynanam artık almaz diyor
Emzik ilerleyen dönemde alışkanlık haline geliyor bırakması zor oluyor bazı bebeklerde damak yapısını bozuyor verebilirsin anneyi rahatlatıyor ama dozunda günde bir kaç saat

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başta almadi ise şimdi verme bence kuzum eğer bebeğin çok ağlıyor ise sakinlestirmek için verebilirsin

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebegim dogar dogmaz ben bakdim benim yanimdaydi türkiyede bu böylemi bilmiyorum önce emzirdun sonra hemeen emziyu verdim bi şimdi 2 aylik cok seviyor emzigi tam uykuya dalmadan düşerse agloyor hatta😂

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben wee nin emziğini doğduğu gün yapıştırdım ağzına. Bizim doktorumuz damağın oturması ve sakinleşmesi için emzik kullanabilirsin demişti. 1 yaşında da bıraktırdık. Şimdi yine doğar doğmaz veririm. Annem kardeşime alıştırmak için emzik ucunu bala sürüp veriyordu ne kadar tehlikeli olduğunu doğurunca öğrendim kardeşime bişe olmadı ama doktorlar tavsiye etmiyor alerjen olduğu için:)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar