Emziren anneler aşı oldunuz mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Emziren anneler aşı oldunuz mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler aşı oldunuz mu
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryemmm

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar dogumdan sonra aşı olan var mı vakalar çok artı bize birsey olsa allah korusun bebişlerimize kim bakıcak yarın gidip ilk dozu vurulmayı düşünüyorum agrı ateş vs yapar mı acaba

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar dogumdan sonra aşı olan var mı vakalar çok artı bize birsey olsa allah korusun bebişlerimize kim bakıcak yarın gidip ilk dozu vurulmayı düşünüyorum agrı ateş vs yapar mı acaba
Ben oldum canım yarında 2. Dozumu olacağım hamilelikte covid geçirmiştim oyüzden ne kadar zor olduğunu biliyorum başlarda korktum aşıdan ama olmak zorundayız korunmamız lazım çok araştırdım sinovac mı biontech mi diye sonunda biontech vuruldum herhangi Bi rahatsızlığım olmadı çok şükür

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende dogum yapalı 1 ay oldu da 3 aylık olunca diyorlar kararsızım olsam mı olmasam mı diye ama bebege gelen giden cok oluyor korkuyorum bulasırsa diye gelene de gelme diyemiyorum malum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende dogum yapalı 1 ay oldu da 3 aylık olunca diyorlar kararsızım olsam mı olmasam mı diye ama bebege gelen giden cok oluyor korkuyorum bulasırsa diye gelene de gelme diyemiyorum malum
Çok dikkat et gelende gelme de yani o bebeğin daha bağışıklığı ne kadar az biliyormusun kim küserse küssün boşver sağlığınızdan önemli değil ben kimseyi kabul etmedim bebeğim 4 aylık halada arayanlara hayır pandemi sürecindeyiz gelmiş kabul ediyorum diyorum çünkü covidle neler yaşadığımı bir ben bir Rabbim biliyor ben 18 gün boyunca o hamile halimle ağlayarak uyuyordum kemiklerim kırılmışcasına canım acıyordu bebeğimi kaybetme korkusuyla canımdan can gitti oyüzden kimse kusura bakmasın ben kendi ailemi eşimin ailesini bile evime 2 yada 3 kere kabul ettim yani sağlık bu ayıbı kusuru yok dikkat edin kendinize 🌸

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım benim esımde korona oldu ama benle kızım da bırsey yoktu korkuyorum simdi gelen gidenden bulasır diye herkes de gelecez diyor 40 ı cıksın da vakalarda cok arttı boyle giderse kimseyi kabul etmeyecem bende

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bende oldum canim kizim 10 aylikken 1 asiyi odum gecen ha ftadasonrasida 2 asiyi oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama bende 1 asida biraz ates yapdi bide halsizlik ama zaten oda birgun oldu 2 ciyi oldum asi ates yapmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama bende 1 asida biraz ates yapdi bide halsizlik ama zaten oda birgun oldu 2 ciyi oldum asi ates yapmadi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar