Emziren anneler benimle diyete başlayacak olan varmı motivasyon şart

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Emziren anneler benimle diyete başlayacak olan varmı motivasyon şart başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,551 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Emziren anneler benimle diyete başlayacak olan varmı motivasyon şart
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sürekli pazartesi pazartesi başlayacam derdim bende ama o pazartesi hiç gelmezdi 😂😂
Pazartesi ne zaöam bu cuma 😂😂 sen pazartesi deyince aklıma bu geldi 😂😂. Valla ben kocam bey ile spora başlayacak🤭🤭 ınşallah evime gidebilirsem yani lanet 3 kilo gitmek bilmiuor o kadar kilo verdim 3 kilo kaldı 😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur balım verirsin stres yapma stres daha kötü ediyor insanı can sağlığı olsun boşver
Sağlığımda etkileniyor canım ağırlaşıyor insan kemiklerim zayıf kilo almamam lazım normalde zaten kuyruk kemiğimde da kemiğe yapışık bir kist var sancı yapıyor kilo vermemi söylüyor doktor ama verebilsem tatlı ve akşam yemek yeme işi bitse aslında hiç almam veririm ama gece yemesi tatlı krizleri bitiriyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesi ne zaöam bu cuma 😂😂 sen pazartesi deyince aklıma bu geldi 😂😂. Valla ben kocam bey ile spora başlayacak🤭🤭 ınşallah evime gidebilirsem yani lanet 3 kilo gitmek bilmiuor o kadar kilo verdim 3 kilo kaldı 😂😂
Benimde 27 gün oldu doğum yapalı 4 kilo kaldı inşaallah ilerleyen zamanlarda kilo almam kilo değilde göbek gitse yeter bana şöyle dümdüz olsa😂🤣😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde 27 gün oldu doğum yapalı 4 kilo kaldı inşaallah ilerleyen zamanlarda kilo almam kilo değilde göbek gitse yeter bana şöyle dümdüz olsa😂🤣😅
Valla gülüm ya😂😂ben ilk 1 hafta nerdeyse 12 kilo verdim 3 kilo 62 gün oldu gidecek inşallah ne artıyor ne azalıyor kafayı yedim 😂😂

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aralıklı oruca başlıyorum bugünden itibaren kaç kere denediysem hüsranla sonlandı bebeğim 7 ayı geçti artık ek gıda ile geçiştirebiliyorum acıkmalarım azaldı ama boğazımı tutamıyorum yemek yeme arzusu tamamen açlık dışı birlikten kuvvet doğarmış ay sonuna kadar -5 kilo düşünüyorum ama 2 3 e de razıyım😀 birlikte motive ederek benimle başlayacak olan varsa burda toplanalım
Ben de doğum sonrası diyete başlamayı düşünüyorum amaaa kilo alma diyeti 😅😂😂

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende kocamla 3 senedir spora başlayacaktım ama o gün hâlâ gelmedi 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar