Emziren anneler yada bebegi memeyi reddeden anneler lütfen bana bakabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Emziren anneler yada bebegi memeyi reddeden anneler lütfen bana bakabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,077 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Emziren anneler yada bebegi memeyi reddeden anneler lütfen bana bakabilir mi
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 2 aylık olacak neredeyse 49 günlük memeyi emmek istemiyor uzun süre olacak emmiyor sağıp veriyorum bi aydır falan ama artık bunaldım sağmak istemiyorum cunku bebeğim emsin istiyorum bebeğim neredeyse günde 2 3 kere alıyor anne sütünü az çıkıyor gittikçe de azalıyor bi ara çoğalmıştı ama o zamanlar 3 günde bir de olsa alıyordu 5 dk bile suan hiç almıyor sorum şu
emzirmeyen sağıp veren anneler ne kadar süre sonra tamamen sütünüz kesildi cok korkuyorum hep kesilir diye :( bebeğim benim kokumu unutur diye de korkuyorum. Eds aldım bakalım onu deniycem insallah tekrar memeye döner de annelik yaptığımı yapabildiğimi hissedeyim
Canım benim yaa kıyamam inşallah tez zamanda emzirirsin bebeğini kucağında kuzum

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Ama şöyle bir sorunumuzda var uyuduğunda hiç bir şekilde ne emzik ne biberon ne de meme alıyor ağzını sıkıca kapatıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah canım tutmuyor canım ya canı çıkacakmış gibi mosmor oluyor ağlıyor
Hal hala benim oglum ben ayagimin üstüne sallardim baktim tam boyle uyuyacak hemen emzirirdim ole tutardi uyanik oldugunda resmen aglmaktan harap okuyordu tutmuyordu ama 7aylik oldu artik göğsümü alıyordu oyuzden vazgecme

Bebeğim 2 aylık olacak neredeyse 49 günlük memeyi emmek istemiyor uzun süre olacak emmiyor sağıp veriyorum bi aydır falan ama artık bunaldım sağmak istemiyorum cunku bebeğim emsin istiyorum bebeğim neredeyse günde 2 3 kere alıyor anne sütünü az çıkıyor gittikçe de azalıyor bi ara çoğalmıştı ama o zamanlar 3 günde bir de olsa alıyordu 5 dk bile suan hiç almıyor sorum şu
emzirmeyen sağıp veren anneler ne kadar süre sonra tamamen sütünüz kesildi cok korkuyorum hep kesilir diye :( bebeğim benim kokumu unutur diye de korkuyorum. Eds aldım bakalım onu deniycem insallah tekrar memeye döner de annelik yaptığımı yapabildiğimi hissedeyim
Canım benim ilk kızım öyleydi hiç almadı naptiysam olmadı sagdim verdim 3 aylık olunca sütum kesildi mama verdim büyüttüm sagmayla olmuyor şimdi yeni doğum yaptım zorladım zorladım başardım pes etme hep vermeye çalış memeyi çok zor ama pes etmemeye çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar