Emziren anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine01 tarafından oluşturulan Emziren anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,860 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler
Konbuyu başlatan Emine01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine01

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benimkide 8 gün oldu hastanede ben emzirmeye başlamadım 2 gün oldu onlar süt veriyorlardir dün kusmuş geri bırakmışlar süt vermeyi buna çok şükür
Nasıl emzirmeye başlamadın beni doktor ariyodu süt istiyodu ben kendi sütümü sağıp hastaneye gönderiyodum hazır mama vermiyorlardı sabah akşam bir sürü sağıp gönderiyodum

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl emzirmeye başlamadın beni doktor ariyodu süt istiyodu ben kendi sütümü sağıp hastaneye gönderiyodum hazır mama vermiyorlardı sabah akşam bir sürü sağıp gönderiyodum
Bende sütümü götürüyorum ama küçük doğduğu için midesi beslenmeye hazır değildi birde solunum sıkıntısından dolayı emziremiyordum. 2 gündür süt veriyorlardi ama dün gece kusmus o yüzden ara vermisler

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yaptim erken doğum emziren anneler ödemi atmak için hangi bitki çaylarını kullanabilir veya neler yaptınız
Ben günde 2 kez felan buyuk fincanla rezene içiyordum, Hem ödem sokuyor hem süt artırıcı hemde gazı onluyir rahatlatıyordu. 6 ya da 8 ay felan içtim yanlış hatırlamıyorsam 1 sene içerisinde hamilelik öncesi kiloma dönmüştüm. Doğumdan 1 ay sonra 15 kilo tamamen gitmişti. 25 kg almıştım hamilelikte.

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Ben günde 2 kez felan buyuk fincanla rezene içiyordum, Hem ödem sokuyor hem süt artırıcı hemde gazı onluyir rahatlatıyordu. 6 ya da 8 ay felan içtim yanlış hatırlamıyorsam 1 sene içerisinde hamilelik öncesi kiloma dönmüştüm. Doğumdan 1 ay sonra 15 kilo tamamen gitmişti. 25 kg almıştım hamilelikte.
Bende 25 kg aldım rezene bende içiyorum 2 gündür 7 kilo falan gitti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar