Emziren anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Emziren anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziren anneler
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Anason ic cnm oda sut yapio ama yemek ye ac brkma cay skerli icme benm gbi gobekli olursn 😀😀 kadinalri dinledm sekerli cay ictim ne gobek oldu nede sut oldu 😀😀
Canm halbuki çay kimisine süt yapar banada bir arkadaş önerdi çay sevmezdim ama kahvaltıda 3 bardak içerdim ikindi vaktide yapar içerdim gayette süt yaptı göbek te yapmadı kimisi su içse yarıyor mesela kimsi yer yer kilo almaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bebeğimin gazı yoktu başta iki gün sütüm kesildiği için mama vermek zorunda kalmıştım ondan sonra çok gaz sıkıntısı çekiyor sence ne versem iyi gelir ona
Ben gaz sıkıntisi 6 ay çektim çok kötü surkeli ağladı gece gündüz ağladı sonra bir doktora gittik relaktaz damla verdi çok şükür bebeğimde bizde rahatladik

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canm halbuki çay kimisine süt yapar banada bir arkadaş önerdi çay sevmezdim ama kahvaltıda 3 bardak içerdim ikindi vaktide yapar içerdim gayette süt yaptı göbek te yapmadı kimisi su içse yarıyor mesela kimsi yer yer kilo almaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gaz sıkıntisi 6 ay çektim çok kötü surkeli ağladı gece gündüz ağladı sonra bir doktora gittik relaktaz damla verdi çok şükür bebeğimde bizde rahatladik
Çok kötü sancı yapıyor ya bizde bugün gittik damla verdi iki defa kullandık bu gün hemen etki yapmışmıdır bilmiyorum ama önceki günlerden daha iyi gazı olunca ağlamıyor çok şükür 🙏 inşallah daha iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar