Emzirirken hamile kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merviiii tarafından oluşturulan Emzirirken hamile kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken hamile kalmak
Konbuyu başlatan Merviiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık bebeğim var arkadaşlar. Hamilelik şüphem var. Henüz adet olmadım.. korkuyorum da. Aranızda benim gibi olan var mi hamile kalanlar nasıl belirtiler gösterdi?
Canım 4 aydır hiç adet olmadıysan daha korkma adet olmadan hamile kalmazsın. Süt koruyor dedikleri o oluyor adet olmuyorsun belli bi süre. Yine de bi test yap istersen için rahat etsin

alya

Kayıtlı Üye
rank
Benim 8 aylık bebeğim vardı hamile olduğumu öğrendim. Hiç bir belirti yoktu günüm gecikmişti test yaptım pozitif çıktı. Şuan 37+3 haftalık oldu doğuma az kaldı.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide şöyle bişey var bi doğum yaptıktan sonra 2.sine hamile kalmak çok kolay oluyor. Normal yollarla korunuyorduk ona rağmen hamile kaldım. Bu 2.side doğsun artık bir önlem almam lazım. Başıma geldi korkarım artık.

Bide şöyle bişey var bi doğum yaptıktan sonra 2.sine hamile kalmak çok kolay oluyor. Normal yollarla korunuyorduk ona rağmen hamile kaldım. Bu 2.side doğsun artık bir önlem almam lazım. Başıma geldi korkarım artık.
Bende senle aynı durumdayim canım bebeğim 9aylikken hamile kaldım şu an 34haftalik hamileyim biraz zorlanicaz Allah yardımcımz olsun nasıp bundan sonra bi önlem alırız inşallah 🥰

Canım 4 aydır hiç adet olmadıysan daha korkma adet olmadan hamile kalmazsın. Süt koruyor dedikleri o oluyor adet olmuyorsun belli bi süre. Yine de bi test yap istersen için rahat etsin
Ben sütun koruduğuna inanmıyorum emziriyodum üstelik eşim de korunuyodu buna rağmen hamile kaldım 🙄

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Süt korumaz asla buna inanma ben dogumdan bir hafta sonra adetim kesilmisti ve 4 ay görmedim esim korunuyordu ve hamile kaldim oglumla kizimin arasi 14 ay

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar