Emzirirken korunma yöntemleri

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Emzirirken korunma yöntemleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,770 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken korunma yöntemleri
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Kizlar yeni doğum yaptım prezervatif kullaniyo eşim ama yine de korkuyorum hamile kalmaktan hamile kalmamak için başka neelr kullanabilorm emziriyorum birde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok merak ediyorum benim doğum yapalı 7 ay oldu ama her ay adet günümü korkuyla bekliyorum bilen varsa bende nasipleneyim
Dikkatli okursanız bizde öyle korunuyoruz bir sıkıntı yok başka birşeyede gerek yok

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yeni doğum yaptım prezervatif kullaniyo eşim ama yine de korkuyorum hamile kalmaktan hamile kalmamak için başka neelr kullanabilorm emziriyorum birde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok merak ediyorum benim doğum yapalı 7 ay oldu ama her ay adet günümü korkuyla bekliyorum bilen varsa bende nasipleneyim
Aylık iğne yada üç aylık iğne olabilirsin en temizi spiral canım benim doktor doğum sonrası hemen takacak on gun sonraki kontrol de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar