Emzirirken oruç tutmak 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Emzirirken oruç tutmak 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,081 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken oruç tutmak 🙄
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah kabul eylesin
Ben bebeyim 10 aylıkken tutmuştum. Güzelim sütüm kesildi. 10 ay emzirdim oglumu. Ben önermiyorum. Bebeyin buyusun kazasını tutarsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya napıyon sütün geldimi iyimi? Ben tamamen vaz geçdim yaa. Sagıb biberona veriyorum öükk yapıyor🤢🤮🤮🤮
Günde 10 15 tane hurma yiyorum kuşum sabahlri helwa 2 litre su içiyorum. Bi ara sütüm tamamen qitti bunlari yiye yiye qeldi çok şükür 🤲😞

Selamün aleyküm hayırlı ramazanlar benim kızım 4 aylığa yeni girdi oruç tutuyorum emzirip oruç tutanlar nasıl geçti bebeğiniz doydumu acaba cok merak ediyorum 🤗
Canim bende emziriyorum benim kızım 11 aylık olucak bugün biraz huysuzdu diş ağrısı çekiyor minik kuzucum hicbisey yemedi bende son saatlerde zorlandım canım bakalım ilerleyen günlerde nasıl olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm hayırlı ramazanlar benim kızım 4 aylığa yeni girdi oruç tutuyorum emzirip oruç tutanlar nasıl geçti bebeğiniz doydumu acaba cok merak ediyorum 🤗
Bnim kızım 2 aylık tutuyorum bn ama bnim kizim mmada iciyo ama mama içse bile tok olsa yine mmek istiyo hiç bişey mmeginnyerini tutmuyo ama zorlanıyorum halım kalmiyo bide korkuyorum şimdi sütüm az olursa mama ya biborona alışır diye korkuyorum sadece

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 4 buçuk aylık ama tutmuyorum normalde bi gün tutmayı deneyecektim gece 2 3 litre su içebilirsem ama korona oldum o kadar az yiyorum ki yine rabbim veriyor rızkını o yemeye hiç ben doymuyorum 3 günde 1 kilo vermişim ama sütüm oldu su içmeyi ihmal etme

Güldane

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm bebeğim 2 buçuk aylık ilk gün tuttum sütüm gelmedi oğlum ağlaya ağlaya emmedi hiç şuan tutmuyorum çünkü daha çok küçük emmeden ayrılsın istemiyorum daha sonra tutcam hepsini artık keşke tutsam ama bebeğimi de düşünmem lazm

Cnm bnm bebeğim 2 buçuk aylık ilk gün tuttum sütüm gelmedi oğlum ağlaya ağlaya emmedi hiç şuan tutmuyorum çünkü daha çok küçük emmeden ayrılsın istemiyorum daha sonra tutcam hepsini artık keşke tutsam ama bebeğimi de düşünmem lazm
Cnm çok araştırdım tutulması gerekmiyor ben deneme amaçlı tuttum ilkini baktım kızım doyuyor çok şükür bende tutmaya devam ediyor um şuan inşallah da tutarım hepsini sonradan kazasini tutmak zor olabilir ama senin bebeğin daha çok küçük benim bebeğim 4 aylık o yüzden tutmak istedim geçen senede gebeydim tutamadım bu sene kısmet oldu 😊🙏🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamile ve emziren annelerin oruç tutması önerilmiyor kuzum riske atmana gerek yok henüz bebeğin küçük ilk 6 ay anne sütü çok önemli. İlerleyen zamanlarda borcunu tutarsın

Güldane

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok araştırdım tutulması gerekmiyor ben deneme amaçlı tuttum ilkini baktım kızım doyuyor çok şükür bende tutmaya devam ediyor um şuan inşallah da tutarım hepsini sonradan kazasini tutmak zor olabilir ama senin bebeğin daha çok küçük benim bebeğim 4 aylık o yüzden tutmak istedim geçen senede gebeydim tutamadım bu sene kısmet oldu 😊🙏🏻
İnşallah tutarsin cnm ozman 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.