Emzirirken oruç tutmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan Emzirirken oruç tutmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirirken oruç tutmak
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ayni durumdayim kizim 3 aylik esim ve annem tutma diyor kaynana tut diyor süt kesilirse nasip degilmis diyor. Oruc tutmak zorundayim ama görümcemin 4 aylik kizi var biberon kullanmiyor diye oruc tutmicak onun sütü benden daha degerli.

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ayni durumdayim kizim 3 aylik esim ve annem tutma diyor kaynana tut diyor süt kesilirse nasip degilmis diyor. Oruc tutmak zorundayim ama görümcemin 4 aylik kizi var biberon kullanmiyor diye oruc tutmicak onun sütü benden daha degerli.
O nasil oluyor ya senin sütun kesilirse nasip olmuyormuş saçma geldi bana yani kendi kesilse hadi neyse diycem de

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Hamileler ve emzirenler benim bildiğim oruç tutmaz daha 3 aylık yavrun sütün kesilse ne olacak mama vereceksin mama dünya kadar para olmuş. Eşin tutma diyorsa tutma. Yazık yavruna daha çok küçük anne sütüne ihtiyacı var

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Hamileler ve emzirenler benim bildiğim oruç tutmaz daha 3 aylık yavrun sütün kesilse ne olacak mama vereceksin mama dünya kadar para olmuş. Eşin tutma diyorsa tutma. Yazık yavruna daha çok küçük anne sütüne ihtiyacı var
Esimle simdi bunu konustuk tutma diyor daha cok kücük. Ben emziriyorum öyle yatiyorum esimde iki saat sonra süt yapiyor böylece ben biraz daha uyumus oluyorum baska süt vermiyorus bana kalsa kalkarim. Ama cok uykusuz kaliyorum ve en az bir iki saat fazla uyuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esimle simdi bunu konustuk tutma diyor daha cok kücük. Ben emziriyorum öyle yatiyorum esimde iki saat sonra süt yapiyor böylece ben biraz daha uyumus oluyorum baska süt vermiyorus bana kalsa kalkarim. Ama cok uykusuz kaliyorum ve en az bir iki saat fazla uyuyorum
Mamalarin fiyatlarini ucurmuslar sanki altindan süt veriyorum aslinda onlar uygun olmasi lazim

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence de tutma eşini dinle benimki 1 ay senin bebeğinden büyük ben ondan tereddüt ettim tutsam mı tutmasam mı diye

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çocuk hemsiresiyim oruç tutan Suriyeli bı hastanın çocuğunun ağlamasi hala aklımda yapmayın kul hakkı bence bize bağlı bı can onun vebali altına girmeye gerek yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar