Emzirme döneminde antibiyotik kullanan varmı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Emzirme döneminde antibiyotik kullanan varmı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,435 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Emzirme döneminde antibiyotik kullanan varmı kızlar
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim geleneksel boğaz enfeksiyonu oldum su bile yutamiyorum ben antibiyotik kullanmadan atlatamiyorum. Şuan 3aylik kızım Emzirenlere antibiyotik yazıyorlarmi biliyormusunuz kullanilmoyorsa boşa hastaneye gitmiş olmak istemiyorum. Bilgisi olan teşekkür ederim şimdiden 😙
Geçmiş olsun canım. Antibiyotik yerine maden suyuna limon sık içine biraz tuz bununla beraber sarımsak yut günde 3 4 tane iyi geliyor covidi bunla atlatmıştım. Bende emzirdiğim için antibiyotik kullanmadım. Dene istersen inşallah şifa olur 🙏

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Benim geleneksel boğaz enfeksiyonu oldum su bile yutamiyorum ben antibiyotik kullanmadan atlatamiyorum. Şuan 3aylik kızım Emzirenlere antibiyotik yazıyorlarmi biliyormusunuz kullanilmoyorsa boşa hastaneye gitmiş olmak istemiyorum. Bilgisi olan teşekkür ederim şimdiden 😙
Canım kullanabilirsin bebeğe zarar vermeyecek olan antibiyotikler var. Sadece Dr a sor. Hatta sana şöyle bir anımı anlatayım sezeryan doğum sonrası da antibiyotik yazıyor Dr kesiklerde iltihap falan olmasın diye ben kullanmadım bebeğe geçer falan diye 😁 kontrol e gidince Dr bana kızmıştı bu ne cesaret diye ya enfeksiyon olsa dedi ve haklıydı. 😊

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Emzirirken hiç bir ilaç kullanılmaz canım. Süt yolluyla bebeğe geçiyor senin yediğin ictigin tüm besin kaynakları. Sakın içme antibiyotik birde yani. Hem doktorda yazmaz. Emzirdigin için. Ama sen gene doktora muayene oluyorsan emzirdigin şöyle mutlaka unutma ona göre hareket eder. Ama hiç bir doktor ilaç yazmaz

Geçmiş olsun canım. Antibiyotik yerine maden suyuna limon sık içine biraz tuz bununla beraber sarımsak yut günde 3 4 tane iyi geliyor covidi bunla atlatmıştım. Bende emzirdiğim için antibiyotik kullanmadım. Dene istersen inşallah şifa olur 🙏
Değişikmis deneyeceğim teşekkür ederim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Vermiyorlar diye biliyorum canım, ben hasta olduğum da boğaz ve ateşle yakalıyor yerimden kalkamıyorum. Normalde bir iğne yaptırınca birşeyim kalmıyor ama hiç bakmadılar bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar