Sorum var Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı
Yok Kırklareli'nde Lüleburgaz devlet hastanesi. Doktorum o kadar ilgiliydi ki erken doğum riski olmaa burda doğuracaktırm😂😂 düşün hastane bana nerdeyse 1 saatlik uzaklıkta ama diğer meymenetsizler gibi değil baştan sağma bir doktorda değildi
Ben de devlete gittim canım devlette doğum yaptım doktorum okadar iyiydi ki özel gibi ilgileniyordu valla ilk hamileligimi ogrendigimden doğuma kadar hiç doktor değiştirmedim valla gayet memnundum doktorumdan yine doğum yapacak olsam yine burda olsa yine giderim

Allah korusun kuzum 😁😁biri ile baş edemiyorum anamı ağlatıyor birlikte büyür felan diyenlere bakma kız adam yaslanir vallahi sinirden.benim oğlan gece 3.4.5 ten önce uyumuyordu çok şükür 1 haftadir biraz düzene sokmaya çalışıyorum canım bebekken bide çok gazlı bı bebekti neler yaşadım ya doğumdan yada hamilelikten korkmuyorum çok şükür benim ikisi de kolay oldu ama gerçekten o lohusa pisikolijisini tekrar yaşayacak gücüm yok canım . Benim Alihan anne sütü almadı 1 ay anca emdi neler duydum neler yaşadım gecelerce ağladım bı ben bı Allah biliyor.bide kuzum bu devirde hem maddi hem manavı anlamda bı çocuk büyütmek çok zor şimdi ne dertleri var ki istediğin gibi yönetiyorsun otur kalk yapma ya büyüyünce devir öyle bı yere gidiyor ki gerçekten çok korkuyorum canım Rabbim herkesin evladıni hayırlı evlat eylesin inşallah o yüzden şuan 2. Çocuk düşüncem yok ileride nolur yada Allah ol der istemeden olur bilemem ama 1 tane yeterli diye düşünüyorum kuzum
Harfi harfine katılıyorum nede tek çocuk taraftariydım ama sürpriz yumurtalarla aram iyi ne yapıyım 🐣🤣
Yanlız kalmamak için yanıma arkadaş arıyorum şimdi 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de devlete gittim canım devlette doğum yaptım doktorum okadar iyiydi ki özel gibi ilgileniyordu valla ilk hamileligimi ogrendigimden doğuma kadar hiç doktor değiştirmedim valla gayet memnundum doktorumdan yine doğum yapacak olsam yine burda olsa yine giderim
Valla aynen kuzum ben 2. Çocuk olsa rabbim nasip ederse bu doktoruna gitmeyi düşünüyorum tabi yine erken doğum riski vs olursa yine bir ankata yolu gözükür orda da devlete gidiyordum sanırım şansım baya iyiydi her iki ilde de doktorlarım çok iyiydi 😍😍

Yok Kırklareli'nde Lüleburgaz devlet hastanesi. Doktorum o kadar ilgiliydi ki erken doğum riski olmaa burda doğuracaktırm😂😂 düşün hastane bana nerdeyse 1 saatlik uzaklıkta ama diğer meymenetsizler gibi değil baştan sağma bir doktorda değildi
İstanbul Avrupa yakası devlet hastanesi doktoru tavsiyesi istiyorum ya özelde doktorum var ama doğuma o kadar para vermek istemiyorum yazık günah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 5 aylık bir oğlum var. Ama yine hamile kalmak istiyorum birkaç aydır da deniyoruz eşimle. Ama emzirdiğim için daha adet olmadım. Henüz daha adet olmadan hamile kalan oldu mu? Çok merak ediyorum. Ve belirtileri neler? Benim için dua edin hamile oluyim. Yarın test yapıcam ❤️😊
Ben 1 kez adet oldum sonra kalmışım Şuan oğlum 6 aylık ben 13 haftalık hamileyim Doğumdan sonra hamile kolay kalınıyormuş bunu anladım 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar