Sorum var Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,500 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme döneminde hamilelik belirtileri nelerdir?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 5 aylık bir oğlum var. Ama yine hamile kalmak istiyorum birkaç aydır da deniyoruz eşimle. Ama emzirdiğim için daha adet olmadım. Henüz daha adet olmadan hamile kalan oldu mu? Çok merak ediyorum. Ve belirtileri neler? Benim için dua edin hamile oluyim. Yarın test yapıcam ❤️😊

Minigimm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 5 aylık bir oğlum var. Ama yine hamile kalmak istiyorum birkaç aydır da deniyoruz eşimle. Ama emzirdiğim için daha adet olmadım. Henüz daha adet olmadan hamile kalan oldu mu? Çok merak ediyorum. Ve belirtileri neler? Benim için dua edin hamile oluyim. Yarın test yapıcam ❤️😊
Canım bu senin kararın amma 5 aylık oğlun varken hamile kalırsan anne sütünden mahrum kalacak anne sütü de çocuğun için çok gerekli birşey çocuk için koruyucu kalkan değerinde

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu senin kararın amma 5 aylık oğlun varken hamile kalırsan anne sütünden mahrum kalacak anne sütü de çocuğun için çok gerekli birşey çocuk için koruyucu kalkan değerinde
Doktoruma danıştım emzirmemde bir sorun olmuycanı söyledi canım. Son aylara kadar emzirebilir sin dedi. Ki son aylara kadar oğlumda 1 yaşına girmiş olur Allahın izniyle 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birlikte büyürler 🤩🤩♥️
Evet onu istiyorum zaten. 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy minik bir bebiş daha 😍😍.regl olmadan gebe kalan da var canım hayırlısı ise inşallah olur 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kiz neden hemen isiyorsun😃hakinda hayirlisi olsun canim insallah rebbim nasib. eder

Minigimm

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma danıştım emzirmemde bir sorun olmuycanı söyledi canım. Son aylara kadar emzirebilir sin dedi. Ki son aylara kadar oğlumda 1 yaşına girmiş olur Allahın izniyle 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet onu istiyorum zaten. 😊
Eğer emzirebilir sen hayirlisı olsun canım gönlünce olsun 🤗💐

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Ben tam 5 aylikken hamile kaldim adetten sonra ama ben istemiyodum tabi orasi ayri 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar