Emzirme sonrası göğüs sızlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Emzirme sonrası göğüs sızlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,061 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme sonrası göğüs sızlaması
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç oldu soruyorum cevap veren olmuyor 1bucuk ay önce doğum yaptım her emzirdigimde göğüslerim çok ağırıyor sızlıyor böyle benim gibi yaşayan var mı
Canım çok normal bebek çektiği için acıyor duş al sık sık sıcak suyla masaj yap bide farkedersin mutlaka sütün azaldığında bebek daha çok sıkar memeni sütün bitince diğer memeni ver bebeğe çok çekince daha çok sızlama olur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kaç oldu soruyorum cevap veren olmuyor 1bucuk ay önce doğum yaptım her emzirdigimde göğüslerim çok ağırıyor sızlıyor böyle benim gibi yaşayan var mı

Canım göğüs sızlamasının tek nedeni tamamen boşalmamasından katlanıyor bebeğin emdikten kalan sütü sağman lazım ancak öyle rahatlarsın

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Komple göğsüm canım seninki nasıl geçti peki sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa YouTube tan bi izliyeyim emzirme videolarını bide ve im göğsüm çok yumuşak oluyor ona rağmen varmıdır süt
Benim de yumuşacık pamuk gibi mübarek 😅 ama bebeğim sık sık emiyor ondan sanırım kilo alımı iyi gittiği için demekki göğsün yumuşak büyük küçük göğüsle alakası yokmuş 💐

Canım göğsün tam bosalmadigi için de olabilir.birini emzir bitmeden diğerine gecme bı birini emzir bı birini .bide küçük bı havlu sıcak su ile ıslat göğsüne koy canim çok iyi geliyor rahatlatıyor. Bide sütün fazlaysa birazını sağıp şırınga ile de verebilirsin canım.sut fazlaysa da ağri yapar.

Tüm sayfalar yüklendi.