Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 433 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ya içimde bir sıkıntı oldu emzirebilir miyim? Diye ilk kızımda yapamadım mama ile zor oldu ona da bana da bide göğüs ucum küçük diye alamadı bunda ne yaparım bilmiyorum daha doğuma var ama işte aklım takıldı

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Ya içimde bir sıkıntı oldu emzirebilir miyim? Diye ilk kızımda yapamadım mama ile zor oldu ona da bana da bide göğüs ucum küçük diye alamadı bunda ne yaparım bilmiyorum daha doğuma var ama işte aklım takıldı
Hastane ebelerinden yardım alabilirsin bnm de yoktu tutamıyordu şırınga ile ucu cikardik 9 ay emzirdim yardim iste bnce

A

Ayşenur 123

Guest
Doğru emiş pozisyonunu bul anız gerekli. Uca gerek yok koyu halkadan ne kadar tutabilirse o kadar rahat emer. 4.5ay kanaya kanaya emzirdim sonrasında yaralarım da geçti. 20aylık meme canavarı Bi kızım var çok şükür.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 4 buçuk ay emdi kalbinden rahatsız diye zorlamadim bende bıraktırdım mama verdim benimde göğüs ucum küçük inşallah bu çocuğumu emer bende düşünüyorum bazen

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hastane ebelerinden yardım alabilirsin bnm de yoktu tutamıyordu şırınga ile ucu cikardik 9 ay emzirdim yardim iste bnce
Aynen öyle düşünüyorum bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru emiş pozisyonunu bul anız gerekli. Uca gerek yok koyu halkadan ne kadar tutabilirse o kadar rahat emer. 4.5ay kanaya kanaya emzirdim sonrasında yaralarım da geçti. 20aylık meme canavarı Bi kızım var çok şükür.
Maşallah her şeyi denedim inanki emmeyince olmuyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah her şeyi denedim inanki emmeyince olmuyo
Benim kızım 4 buçuk ay emdi kalbinden rahatsız diye zorlamadim bende bıraktırdım mama verdim benimde göğüs ucum küçük inşallah bu çocuğumu emer bende düşünüyorum bazen
Aynen mama iyi bir şey değil ama bakalım inşallah senin de emer 😍

D

Darkangel4134

Guest
Gögüs ucuna takılan plastik bir aparat var ucu küçük olanlar için onu kullan istersen cocuk cektikce gögüs ucuda uzuyor zamanla belirginlesiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar