Emzirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Emzirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 295 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirmek
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 hafta oldu normal dogum etim cok sukur ilk gebeligim cocugunu emzirmeye calisiyorum biraz Zor oluyor tam cekemiyor ve gogsum cok agriyor asil soru bebek goguste nasil anlasiliyor doyup doymadigini bazen aliyor hemen uyuyor bazen ise satlerce ugrasiyorum ve gidip geliyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 hafta oldu normal dogum etim cok sukur ilk gebeligim cocugunu emzirmeye calisiyorum biraz Zor oluyor tam cekemiyor ve gogsum cok agriyor asil soru bebek goguste nasil anlasiliyor doyup doymadigini bazen aliyor hemen uyuyor bazen ise satlerce ugrasiyorum ve gidip geliyor
Bez durumu canım tuvalet durumu nasıl gğnde iki kez kaka 5 kez idrar yapıyor mu idrar ve dışkı durumu ordan anlatsın ac olunca uyumaz mızmızlanır sen 2 saatte bir bazen her agladıgunda yanastır gögsüne ilk haftalar ceneleri cok güçlü olmuyor yoruluyorlar emerken ac kalabilir tekrarlaya tekrarlaya alısıcak daha güçlü cekicek bebiş 🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sürekli ağlıyorsa durmuyorsa doymuyordur bide gün içinde 5 taneden fazla bez değiştirirsen doyuyor demektir

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dudagnin kenaeina parmagnda hafif vur sag sol cocuk agzini gezdiriyrosa bilki acdir eger agzni gezdirmiorsa doymus demk cnm parmagnda surekli yap emzirdikten sonra . Bana doktorum demsti dogmda demsti ..

Tüm sayfalar yüklendi.