Sorum var Enfeksiyon bıktırdı beni annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Enfeksiyon bıktırdı beni annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,332 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon bıktırdı beni annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah artık geçer kuzum 🥰
Inş cnm benim sagl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bu 3. Gebeliğim bir türlü kurtulamadım bazen geçiyor sonra tekrar başlıyor ilaç kullanmıyorum bol su içiyorum inşallah seninkide geçer canım ❤
Sagl cnm benim ins geçer ya ben baya ilaç kullandim hatta hastanede bile yattım cnm kaç haftaliksin balim

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Inş cnm benim sagl

Sagl cnm benim ins geçer ya ben baya ilaç kullandim hatta hastanede bile yattım cnm kaç haftaliksin balim
23+5 haftalığız canım ben hastanede yatamadım çocuklardan dolayı 2 gebeliğimde kullanmak zorunda kaldım ama bunda almadım kan ilacı bile eçemezken onları hiç içemem rabbim şifa versin inşallah canım ilaçlarını ve bol bol su iç geçer inşallah

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
23+5 haftalığız canım ben hastanede yatamadım çocuklardan dolayı 2 gebeliğimde kullanmak zorunda kaldım ama bunda almadım kan ilacı bile eçemezken onları hiç içemem rabbim şifa versin inşallah canım ilaçlarını ve bol bol su iç geçer inşallah
Sagl cnm benim ins

Morel bozmak gibi olmasın canım ama malesef doğuma girene kadar bende devsm etti inşallah senin çabuk geçer 🤲
27+4 olduk cnm bir geçiyor sonra tekrar başlıyo valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar