Sorum var Enfeksiyon bıktırdı beni annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Enfeksiyon bıktırdı beni annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,332 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon bıktırdı beni annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Mantar ve enfeksiyom kuzum hem ilacını kullan hemde bol bol su tüket geçmiş olsun
Sagl cnm benim geçen hafta gitmiştim doktora tek bi tane fitil verdi onu da kullandım iki gün gelmedi bgun yine gelmişti tekrar gitmelimiyim acaba ayda bol su içmekle ilacsiz geçer mı tatlım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sagl cnm benim geçen hafta gitmiştim doktora tek bi tane fitil verdi onu da kullandım iki gün gelmedi bgun yine gelmişti tekrar gitmelimiyim acaba ayda bol su içmekle ilacsiz geçer mı tatlım
Ben gebeliğin de hiç ilaç içmeden tamamen su ile geçirdim kuzum

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Slm annisler gebelikte enfeksiyon ne zmn ve nasıl bitecek bıktım valla ilaç kullanmaktan annisler😕😕
Valla benimde full enfeksiyonla geçti 12 gün oldu doğum yapalı hala da yaşıyorum hastanelik oldum sancisindan dedim kesin apandisitim ağrıyor ama enfeksiyonmuş şiddetli sancilar oluyor doğurdum da kurtulamadım Allah sana yardım etsin ama sakın ihmal etme

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeliğin de hiç ilaç içmeden tamamen su ile geçirdim kuzum
Anladim cnm valla bende daha ilaç içmeyi düşünmüyorum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benimde full enfeksiyonla geçti 12 gün oldu doğum yapalı hala da yaşıyorum hastanelik oldum sancisindan dedim kesin apandisitim ağrıyor ama enfeksiyonmuş şiddetli sancilar oluyor doğurdum da kurtulamadım Allah sana yardım etsin ama sakın ihmal etme
Aynen cnm sana da çok gecmis olsun tatlım dikkat et enfeksiyon çok zor hele de sancisi suda icsem temiz de baksam geçmiyor valla

Bende de aynı dert var geçen doktora gittim ilaç verdi Bi kaç güne kontrole gidecem bakalım ne diyecek inşallah geçer çok
Geçmiş olsun tatlım kaç haftaliksin ben gebe olduğumdan beri gecmiyor valla sürekli tekrarliyor

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Anladim cnm valla bende daha ilaç içmeyi düşünmüyorum ya

Aynen cnm sana da çok gecmis olsun tatlım dikkat et enfeksiyon çok zor hele de sancisi suda icsem temiz de baksam geçmiyor valla

Geçmiş olsun tatlım kaç haftaliksin ben gebe olduğumdan beri gecmiyor valla sürekli tekrarliyor
8+4 haftalığım canım

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Slm annisler gebelikte enfeksiyon ne zmn ve nasıl bitecek bıktım valla ilaç kullanmaktan annisler😕😕
Bence bıkma öyle düşünme bende de vardı çok ilaç kullanmadım doktor vermedi ilaç falan ama bebişim erken geldi bebeğime geçti enfeksiyon tam 1 aydır küvezde sabahlara kadar ağladığım günlerim oldu... Evladından ayrılmak ilaç kullanmaktan daha zor

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı dert var geçen doktora gittim ilaç verdi Bi kaç güne kontrole gidecem bakalım ne diyecek inşallah geçer çok

Bence bıkma öyle düşünme bende de vardı çok ilaç kullanmadım doktor vermedi ilaç falan ama bebişim erken geldi bebeğime geçti enfeksiyon tam 1 aydır küvezde sabahlara kadar ağladığım günlerim oldu... Evladından ayrılmak ilaç kullanmaktan daha zor
Kachaftalk dogum yaptnz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar