Enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,441 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız kizlar
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Daha hiç gtmedim 10 Haziran da çağırdılar aşı için o zmn bakarlar mi
Evet bakarlar ama daha var ona git yarın istersen kan idrar verirsin yapılır tahlillerin canım bişey varsa çıkar en azından tedavi başlanır 1 hafta daha bekleme boşuna sonra yine gider yaptırırsın aşını. Ama gidecek olursan sabah aç karnına git bana kan alacakları zaman hep aç gel dediler yoksa ertesi güne kalır tekrar gitmek zorunda kalırsın bide 10dan sonra mı ne kan alımı bitiyor sağlık ocağında ona göre erken gidersin

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Evet bakarlar ama daha var ona git yarın istersen kan idrar verirsin yapılır tahlillerin canım bişey varsa çıkar en azından tedavi başlanır 1 hafta daha bekleme boşuna sonra yine gider yaptırırsın aşını. Ama gidecek olursan sabah aç karnına git bana kan alacakları zaman hep aç gel dediler yoksa ertesi güne kalır tekrar gitmek zorunda kalırsın bide 10dan sonra mı ne kan alımı bitiyor sağlık ocağında ona göre erken gidersin
Çok teşekkür ederim yarın sabah giderim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar