Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Slm kızlar dün hastaneye kontrole gittim 37+3 hamileyim kasıklarımda ağrı vardı idrarda enfeksiyon çıktı fitil verdi dün gece yaptım ama zorladım sabaha kadar da kalkmadım sabah lavobaya çıktığımda fitil erimemişdi lavobaya düştü şimdi hala kasıklarım ağrıyo bebeğe de geçermi yada siz bu durumda naptınız acaba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar dün hastaneye kontrole gittim 37+3 hamileyim kasıklarımda ağrı vardı idrarda enfeksiyon çıktı fitil verdi dün gece yaptım ama zorladım sabaha kadar da kalkmadım sabah lavobaya çıktığımda fitil erimemişdi lavobaya düştü şimdi hala kasıklarım ağrıyo bebeğe de geçermi yada siz bu durumda naptınız acaba
Kuzum fitili iyice içine itmen lazım bide fitilden sonra sabaha kadar lavaboya gitmicen ayağa kalkmican

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bende fitili kullanamamıştım tek içimlik toz veriyordu onu da içemiyordum malesef

Anladım kuzum iyice itmen gerekiyor
Bugün inşallah yaparım canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende fitili kullanamamıştım tek içimlik toz veriyordu onu da içemiyordum malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tozu içtimde fitilde zorlancam heralde canm

Tüm sayfalar yüklendi.