Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,094 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar dün hastaneye kontrole gittim 37+3 hamileyim kasıklarımda ağrı vardı idrarda enfeksiyon çıktı fitil verdi dün gece yaptım ama zorladım sabaha kadar da kalkmadım sabah lavobaya çıktığımda fitil erimemişdi lavobaya düştü şimdi hala kasıklarım ağrıyo bebeğe de geçermi yada siz bu durumda naptınız acaba
Bana enfeksiton dedi sonradan protein kaçaklıgı çıktı tahlilerini iyi yaptırcanım

Slm kızlar dün hastaneye kontrole gittim 37+3 hamileyim kasıklarımda ağrı vardı idrarda enfeksiyon çıktı fitil verdi dün gece yaptım ama zorladım sabaha kadar da kalkmadım sabah lavobaya çıktığımda fitil erimemişdi lavobaya düştü şimdi hala kasıklarım ağrıyo bebeğe de geçermi yada siz bu durumda naptınız acaba
Rabbim şifa versin inşallah canım

Rabbim şifa versin inşallah canım
Sağol canm bnm 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun çiçeğim bende çektim o ağrıyı çok iyi bilirim yani. Yarın erimeden çıkmaz inşallah
İnşallh canım 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana enfeksiton dedi sonradan protein kaçaklıgı çıktı tahlilerini iyi yaptırcanım
Öle yapçam artk canm

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım karpuz ye iltihaba birebir hem bebeğe kilo aldırıyor dış ve diş eti gelişimini sağlıyor hemde karnındaki mikropları iltihabı çok güzel temizliyor. Su olduğu için su istediginide karşılıyor. Karpuz ye bol bol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar