Sorum var Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenumay66 tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Ahsenumay66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir Mucizee

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Çok kotü oldum idrar yolu enfeksiyonu ve yoğun akıntısı olan var mi emziyrm neler kullanabiliyorsunuz
Doğumdan sonra maalesef ben de yaşadım onu ,korkunç bir durumdu gerçekten. Antibiyotik kullanman gerekiyor, acile git orda kan testi ver,emzirdigini söyle ona göre bir ilaç yazılır. Ben kullandım, çok geçmiş olsun canım 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra maalesef ben de yaşadım onu ,korkunç bir durumdu gerçekten. Antibiyotik kullanman gerekiyor, acile git orda kan testi ver,emzirdigini söyle ona göre bir ilaç yazılır. Ben kullandım, çok geçmiş olsun canım 😔
İdrar testi de verirsin

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İdrar testi de verirsin
Maalesf yürüyemiyrm bile resmen yasam.kalitemi düşürdü en kötü öyle yapayım bari. Çünkü doğal birseyler geçirmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar