Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
İdrarda enfeksiyon çıkmıştı doktor ilaç yazdı ama geçmedi sürekli su iç geçmez demişti o gün aşırı derecede beyaz kesik süt kıvamında akıntı oldu şimdi sarıya dönüştü agrimda çok fazla var benimle aynı durumu yaşayan var mi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İdrarda enfeksiyon çıkmıştı doktor ilaç yazdı ama geçmedi sürekli su iç geçmez demişti o gün aşırı derecede beyaz kesik süt kıvamında akıntı oldu şimdi sarıya dönüştü agrimda çok fazla var benimle aynı durumu yaşayan var mi
Yine ilaç yazacak ama fayda eden bir şey bulamadım su dersen bolca içtiğim halde oluyır sanırım kadınların tüm sorunu bu 🙄 geçmiş olsun ağrın çok ise doktora gözük melisin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon çok agrı yapar ilaç kullanmaktan başka çare yok ama bazı doktorlar ona da pek yanaşmıyor

F

Ferlde

Guest
benim de ayni 33 haftaya girdik hala devam ediyor o ağrılar normal değil ben bir hafta yattım hastanede sonrada 9 aydır antibiyotik kullanıyorum endişe ettim basta ilaçlardan fakat doktor enfeksiyonun daha riskli bir durum olduğunu erken doğuma yol açacağını soyledi

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
Bnmkide yeşil geliodu doktor önce fitil verdi sonra geçmedi yine gittim suda eritilen ilacdan verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnmkide yeşil geliodu doktor önce fitil verdi sonra geçmedi yine gittim suda eritilen ilacdan verdi
Kaşıntı çok oluyordu bende bide koku yapio

F

Ferlde

Guest
beni de 33 haftadayim 1 hafta yattım ayni şikayetlerden daha sonra antibiyotik ve ilaçlarla geçirdik bu haftaya kadar muhakkak gidin enfeksiyon bebeğe ve böbreklere zarar verebilir diye ben sürekli gidiyorum doktorumuz ilaçların bebeğe hic bir zararı olmadığını aksine enfeksiyonun erken doğuma yol açacağını söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar