Engelleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Engelleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,132 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Engelleme
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o denk geldiğin sahislardir.. onlar kendilerini iyi bilir o tarz kişilere takmamak en iyisi yada engeli basarsın. Şuana kadar bana denk gelmedi ama kim olduklarını biliyorum ben bazen onların yorumlarını görünce zor tutuyorum kendimi inan
Öyle olsa qerek bende qörmedim burda normal de enqellenmis kişiyi qoster oluyor ama kendilerinden bahsedildiqni anlayınca yazan olmams.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla zaten açık açık belli ediyorlar kendilerini 😂😂 normalde her posta mesaj yazarlar söz konusu böyle post olunca postun ucundan geçmiyorlar ne hikmetse ,😂😂
Aynen öyle olmuş yorumları okudum bana denk qelen yok burda 😅

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uygulama da yorumunu görmek istemediğimiz kişileri nasıl engelliyoruz. Yardımcı olur musunuz.
Bende bunu merak ediyordum bazi sorulara cevap veriyosunuz sorunun muhattabi degilde bazilari haddi olmadan kendinizce belirttiginiz bildiginiz paylastiginiz fikrinize atlıyo bende onlari sevmiyorum bu benim fikrim begenmediysen beni yargilamak sorgulamak yerine kendini fikrini yaz sende ama yok illa muhalefet oluyolar bide diklenerek oluyolar cok sinir bozucu :)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum geçen arkadaşın biri post açmış kadın öyle bir mesaj atmış ki ben en son patladım 2 gündür yazdığına ne cevap atmış ne bir şey laf söyleyince cevap veremiyorlar.. en son Sibel ablam sağolsun boşver dedi sabah sabah resmen nevrim döndü yazdıklarını görünce 🤦🏻‍♀️o sinirle bende düzgün bir dille cevabını verdim
Banada denk geldi biri eltimle olan sorunu yazinca burasi gebelik programı ergence konular icin deil gibisinden bir seyler yazmış bende bastım engeli saolsun butun arkadaslarda tepki gosterince yazdigina yazacagina pisman oldu 🤣 sende bozma canim sınırını ver cevabini bas engeli arada çıkıyor oyle insanlar ne yazikki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Banada denk geldi biri eltimle olan sorunu yazinca burasi gebelik programı ergence konular icin deil gibisinden bir seyler yazmış bende bastım engeli saolsun butun arkadaslarda tepki gosterince yazdigina yazacagina pisman oldu 🤣 sende bozma canim sınırını ver cevabini bas engeli arada çıkıyor oyle insanlar ne yazikki
Normal de sinirlenmrm de kuzum hem uykudan uyanmıştim yeni hemde cidden insanların hepsinin düşüncesi bir olmak zorunda gibi konuşunca karşıda ki bayan tutamadım 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kaostan laf sokmadan kalp kırmadan duramayan insanlar var
Maalesef de ne gerek var burda kimse kimseden üstün değil ki yada kimse kimseye zorla cevap ver zorla benim postumu oku demiyor ki. Bence bu tarz insanlarda aşağılık kompleksi olabilir yani insanları aşağılayarak kendini üstün sanıyor yada hissediyor anlamıyorum ama bu tarz kişileri görmezden gelmek onların üstün gelme çabasını boşa çıkarır 🤗🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım bende denk geldim senin postunda aynı kişiden bahsediyoruz. Arkadaş kendini Everest te görüyor 😂 sende iyi yaptın yazan parmaklarına kurban 😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum o densizin kim olduğunu da tahmin ediyorum engelle gitsin o densizi cnm .. bende gördüm yorumunu salak salak konusyor takma o şahsiyeti
BeN neden tahmin edemiyorum yaa o kişiyi banada soylermisiniz düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyo 🤔🤔sonradan acaba ben olabilirmiyim diye düşünmedim değil yani🤣🤣🤣benmiyim yoksa kızlar 🤭🤭🤭🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar