Engelli bebekten sonra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melek001 tarafından oluşturulan Engelli bebekten sonra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Engelli bebekten sonra
Konbuyu başlatan Melek001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek001

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Anomalili (ellerde hareket kısıtlığı, 6 parmak ,ayaklar içe dönük , böbrekler büyük )bebekten sonra bu tarz durumlar yaşayıp daha sonraki bebeği sağlıklı olan var mı çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yasamaktan ?

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Anomalili (ellerde hareket kısıtlığı, 6 parmak ,ayaklar içe dönük , böbrekler büyük )bebekten sonra bu tarz durumlar yaşayıp daha sonraki bebeği sağlıklı olan var mı çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yasamaktan ?
Canım rabbim sağlıkla sihhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah azası noksansız bı şekilde yavruma kavuştursun,benim eşimin yengesi var ilk çocuğu engelli ama diğer iki çocuğu gayet sağlıklı rabbim bı kere sinamis olsun inşallah seni dua etmekten başka çaremiz yok iyi düşün iyi olsun inşallah 🤲🙏

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim sağlıkla sihhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah azası noksansız bı şekilde yavruma kavuştursun,benim eşimin yengesi var ilk çocuğu engelli ama diğer iki çocuğu gayet sağlıklı rabbim bı kere sinamis olsun inşallah seni dua etmekten başka çaremiz yok iyi düşün iyi olsun inşallah 🤲🙏
Amin inşaallah canım teşekkür ederim .Ankara da ikamet ediyoruz Burda her türlü hastaneye gidip her türlü testi yaptirma imkanımız da oldu yaptirdik ve hiç bir sonuç alamadık o yüzden tekrar edip etmemesinden çok korkuyorum bir de eşimle akrabayiz bu da beni çok korkutuyor 😔

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşaallah canım teşekkür ederim .Ankara da ikamet ediyoruz Burda her türlü hastaneye gidip her türlü testi yaptirma imkanımız da oldu yaptirdik ve hiç bir sonuç alamadık o yüzden tekrar edip etmemesinden çok korkuyorum bir de eşimle akrabayiz bu da beni çok korkutuyor 😔
Akraba evliliğinden oluyomus evet benim babamla annem amca çocukları çok şükür bizde bişey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsal
Olmaz inşallah 🤲🤲 Rabbim sağlıkla sıhhatle kucagina almayı nasip etsin inşallah bol bol dua et herşey Rabbimden🤲🤲🤲

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ben akraba ile alakalı olduğunu düşünmüyorum testlerede çok güvenmiyorum yanıltıcı olabiliyo sen kalbini Ferah tut imtihan dünyasındayız rabbim tekrar ikinci bı imtihana sıkmasın seni inşallah hayırlısı ile

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı doğar bebeğin inşallah canım 🙏
Amin inşaallah canım amin cumlemizin

Valla kuzum ben akraba ile alakalı olduğunu düşünmüyorum testlerede çok güvenmiyorum yanıltıcı olabiliyo sen kalbini Ferah tut imtihan dünyasındayız rabbim tekrar ikinci bı imtihana sıkmasın seni inşallah hayırlısı ile
Amin inşaallah canım

Amin inşaallah canım
Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah canım benim
Amin cumlemiz inşaallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar