İlk bebekten sonra korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hellboy. tarafından oluşturulan İlk bebekten sonra korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk bebekten sonra korunma
Konbuyu başlatan Hellboy.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hellboy.

Hellboy.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 aylık bebeğim var ve çok çok uzun bir süre çocuk düşünmüyorum nasıl korunmayım korkuyorum tekrar hamile olmaktan en etkili korunma yöntemi nedir emzirmıyorım bebeğimi bugün sağlık odağından ilaç aldım fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 2 aylık bebeğim var ve çok çok uzun bir süre çocuk düşünmüyorum nasıl korunmayım korkuyorum tekrar hamile olmaktan en etkili korunma yöntemi nedir emzirmıyorım bebeğimi bugün sağlık odağından ilaç aldım fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum
Kuzum spiral taktırmayı düşündünmü hiç peki

Benjmde 6 aylık kızım var bende istemiyorum bir süre çocuk Allah iin verirse biz prezervatif kulanarak korunuyoruz kuzum

Hellboy.

Kayıtlı Üye
rank
Benjmde 6 aylık kızım var bende istemiyorum bir süre çocuk Allah iin verirse biz prezervatif kulanarak korunuyoruz kuzum
Nedense güvenemiyorum ona ya kuzenim öyle korunarak hamile kaldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum spiral taktırmayı düşündünmü hiç peki
Düşündüm tabi de mideye kaçma veya kayma gibi durum oluyormuş

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar