Epidural doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Epidural doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Epidural doğum
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
20 Ekim perşembe günü doğum olcak ama epidural anestezi olcak sezeryan ilk doğumum olcak nasıl oluyo hissediliyomu kesilirken falan ve iğne acıtıyo mu
Hiç hissedilmiyor keserken ben sadece bele vurulan iğnede hissettim kipirdadim biraz iğneyi yapan azarlamisti 😁kıpırdama demedik mi napayım canım yandı denilmiyo işte o an insan korkuyor ne olacak diye ama inan hiç bişey anlamıyorsun bebeği almışlar kakasını yapmış ben gerçekten mi dedim nasıl olmuş bitmiş anlayamadım sende hiç hissetme anlama çok güzel geçsin ins 🤲

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
20 Ekim perşembe günü doğum olcak ama epidural anestezi olcak sezeryan ilk doğumum olcak nasıl oluyo hissediliyomu kesilirken falan ve iğne acıtıyo mu
Ben igneyi hic anlamadim tabiki canim islem bittilten sonra agrin oluyor o etkiler kalktktan sonra bunyeden bunyeye degisir kimi fazla yatiyor sezeryanda ben sukur fazla ytmadm kalktm insAllah sende oyle olursum.

Acelya60

Kayıtlı Üye
rank
Sknti ypma bnde kararsizdim ameliythaneye girerke sordular bana bilmiyorum dedim.sonra hangisi dha iyi onu ypin dedim bana birak dedi sonra blden alti uyusturdu igneyi hisetmedim. Bebegi hemen gosterdkler zten
O zaman bende belden aşağı istiyim ben zaten onu istiyorum sadece iğne yapılırken hareket ederim diye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar