Epidural mi ? Genel anestezi mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Epidural mi ? Genel anestezi mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 698 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Epidural mi ? Genel anestezi mi?
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sizce epidural mi yoksa genel anestezi mi kararsız kaldım
2 genel 1 epidural oldum beni mahvettiler ömrümde unutamayacağım bir tecrübe oldu bende kişiden kişye değişir ama benimki kötüydü bebeğini görürsün diyorlar aman onuda uzaktan bak annesi dedi götürdü yanağına koymadılar bile

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sizce epidural mi yoksa genel anestezi mi kararsız kaldım
Kuzum benimde ilk doğumun epidural oldu ve iyikide olmuş dedim ilk çocuğumdu ve her anına şahit oldum hiç birşey hissetmedim sarsilti felan da oğlum dogduktukyan sonra dikiş vs. Onları hatırlamıyorum unutmuşlar sanırım
2 ay önce kızına doğum yaptım onda acil spinal oldum acil olduğu için gece doğumun gerçekleşti onda sarsiltiyi bana dokundukları hissettim ama acı hissetmedim kızım doğdu ve dikiş vs. Onlarda hep uyanıktım ameliyattan gözlerim açık ciktim ilk gebeliginse eğer belden altını tavsiye ediyorum hem uyanma derdin olmuyor hemde bebeğinin ilk sesini onu ilk gören sen oluyorsun aynı zamanda odaya geçtiğim zman hemen emzirme şansım oluyor evet 6 saat belki yatıyorsn ağrıların oluyor ama hemşire gelip iğneyle o ağrılarını dindirebiliyor rabbin hayırlı dogum versin kuzum sağ saglim bebişini kucağına alırsın insallah🙏🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar