Sorum var Epilepsi hastası anne var mı içinizde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya46 tarafından oluşturulan Epilepsi hastası anne var mı içinizde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 284 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epilepsi hastası anne var mı içinizde
Konbuyu başlatan Papatya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 14 yıldır epilepsi hastasıyım da beynimde de problem var normal insan beyninden yavaş çalışıyor 4 aylık hamileyim de bugün çok sancım var diye devlet hastanesine gittim bana direk biz sana bakmayız özel e git senin masa da kalma ihtimalin var dedi aranızda başına böyle bişe gelen var mı 😔

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 14 yıldır epilepsi hastasıyım da beynimde de problem var normal insan beyninden yavaş çalışıyor 4 aylık hamileyim de bugün çok sancım var diye devlet hastanesine gittim bana direk biz sana bakmayız özel e git senin masa da kalma ihtimalin var dedi aranızda başına böyle bişe gelen var mı 😔
Çok geçmiş olsun canım korkutma kendini Allah' büyük ona güven ona sığın Rabb'im seni ve evladını korusun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öyle birşeyi nasıl söylerler hele ki devler hastanesi özel den daha çok imkanı var aksi bir durum olursa da. Bu zamana kadar bir sürü epilepsi hastası hamile gördüm hiçbiri de masa da kalmadı. Başka ne rahatsızlığın var canım ayrıca gittiğin doktoru da bırak başka doktor seç kendine

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
boyle bir cumle kurmalari hic dogru degil Rebbim yardimcin olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorunu değiş mutlaka benim yengemde epilepsi hastası 2 tane normal doğım yaptı mis gibi hiç bir sıkıtnı da olmadı. İlk kez duyuyorum masada kalma olayını

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunu değiş mutlaka benim yengemde epilepsi hastası 2 tane normal doğım yaptı mis gibi hiç bir sıkıtnı da olmadı. İlk kez duyuyorum masada kalma olayını
Gerçekten mi rahatladım mesajınızı okuyunca tşk ederim desteğiniz için inşAllah Rabbim bana da yardım eder
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım korkutma kendini Allah' büyük ona güven ona sığın Rabb'im seni ve evladını korusun
Amin inşAllah

Amin inşAllah
Öyle birşeyi nasıl söylerler hele ki devler hastanesi özel den daha çok imkanı var aksi bir durum olursa da. Bu zamana kadar bir sürü epilepsi hastası hamile gördüm hiçbiri de masa da kalmadı. Başka ne rahatsızlığın var canım ayrıca gittiğin doktoru da bırak başka doktor seç kendine
Başka rahatsızlığım yok çok şükür ama bazen bu doktorlara şiddet uyguluyorlar ya boşuna değil gerçekten hak ediyorlar dün doktor dan çıktım ağladım çok sert ve katı bir şekilde söyledi bunları çok zoruma gitti

boyle bir cumle kurmalari hic dogru degil Rebbim yardimcin olsun
Amin inşAllah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gerçekten mi rahatladım mesajınızı okuyunca tşk ederim desteğiniz için inşAllah Rabbim bana da yardım eder

Amin inşAllah

Amin inşAllah

Başka rahatsızlığım yok çok şükür ama bazen bu doktorlara şiddet uyguluyorlar ya boşuna değil gerçekten hak ediyorlar dün doktor dan çıktım ağladım çok sert ve katı bir şekilde söyledi bunları çok zoruma gitti

Amin inşAllah 🤲
İnşallah canım endişe etme dotkorunu da mutlaka değil

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım şifalar versin🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.