Epilepsi hastası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan Epilepsi hastası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,341 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Epilepsi hastası
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim doğumda zorlandı soluksuz kalmış yoğun bakımda yirmi beş gün kaldı epilepsi hastası olmuş epilepsi hastalığı ni bilen varmı ağır biseymi lütfen yardım ci olun ،😢😢😞

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim doğumda zorlandı soluksuz kalmış yoğun bakımda yirmi beş gün kaldı epilepsi hastası olmuş epilepsi hastalığı ni bilen varmı ağır biseymi lütfen yardım ci olun ،😢😢😞cok geçmiş

Çok geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin
Yüzde kaç epilepsi bnm ablam epilepsi hastası yüzde 57 baygınlık geçiriyor sürekli zaptedemiyoruz çok sıkıyor kendini dilini yutma derecesine gliyor elini siktiginda hayatta acamiyorz şuan ilaç tedavisine başlamış daha iyi olmuş ciksukur insllh senin bebeğin ağır geçirmez cnm

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin
Yüzde kaç epilepsi bnm ablam epilepsi hastası yüzde 57 baygınlık geçiriyor sürekli zaptedemiyoruz çok sıkıyor kendini dilini yutma derecesine gliyor elini siktiginda hayatta acamiyorz şuan ilaç tedavisine başlamış daha iyi olmuş ciksukur insllh senin bebeğin ağır geçirmez cnm
Amin inşallah rabbim bütün hastalara şafi ismiyle sifa versin inşallah hangi derecede yüzdelik olarak bilmiyorum söylemedi doktor inşallah hafiftir bu hastalık zihinsel olarak tamı alakalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin 🤲
Amin inşallah

Normal doğum muydu cnm
Hayır sezaryen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah rabbim bütün hastalara şafi ismiyle sifa versin inşallah hangi derecede yüzdelik olarak bilmiyorum söylemedi doktor inşallah hafiftir bu hastalık zihinsel olarak tamı alakalı

Amin inşallah

Hayır sezaryen
Kuzum benim yengemde küçükken havale geçirmiş sonra epilepsi hastası olmuş havale yüzünden doktoru doğuştan olmadığı için ilacı düzgün kullanırsa geçer dedi şükür ilacını düzenli kullanıyor ve bayılma vs olmuyor nöbet gibi eğer senin bebeğininde doğum sırasında oldu ise ilacıni düzenli bir şekilde kullanırsan geçer çünkü doğuştan olmadığı için geçme imkanı oluyormuş rabbim yardimcin olsun 🤲🏻

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim doğumda zorlandı soluksuz kalmış yoğun bakımda yirmi beş gün kaldı epilepsi hastası olmuş epilepsi hastalığı ni bilen varmı ağır biseymi lütfen yardım ci olun ،😢😢😞
L
Kuzum benim yengemde küçükken havale geçirmiş sonra epilepsi hastası olmuş havale yüzünden doktoru doğuştan olmadığı için ilacı düzgün kullanırsa geçer dedi şükür ilacını düzenli kullanıyor ve bayılma vs olmuyor nöbet gibi eğer senin bebeğininde doğum sırasında oldu ise ilacıni düzenli bir şekilde kullanırsan geçer çünkü doğuştan olmadığı için geçme imkanı oluyormuş rabbim yardimcin olsun 🤲🏻
Amin inşallah canım yani zihinsel olarak alakadar değil dimi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
L

Kuzum şöyle anlatayım yengem ilaç kullanmadığı yıllar baygınlık vs geciriyormus ama zihinsel hiç bir soru yokmus hala daha yok kuzum

Sen bebeğini doğumdan sonra ayriyetten onun için tekrardan doktorw götür o sana zaten güzelce anlatır canım derdi veren rabbim dermaninida verir korkma 🤲🏻

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
L

Kuzum şöyle anlatayım yengem ilaç kullanmadığı yıllar baygınlık vs geciriyormus ama zihinsel hiç bir soru yokmus hala daha yok kuzum

Sen bebeğini doğumdan sonra ayriyetten onun için tekrardan doktorw götür o sana zaten güzelce anlatır canım derdi veren rabbim dermaninida verir korkma 🤲🏻

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ortanca erkek kardeşim epilepsi hastası kilolu bebek olduğu için sezeryan olması lazımmış ama normal doğum oldu beynin sol kısmına yeterli hava gitmemiş 3 yaşında düştü düşünce tetikleme oldu tanimlanamamış epilepsi hastası öncelikle epilepsinin kanser gibi çeşitleri var öncelikle onu öğren bazı türleri 4 -5 yaşına kadar sürüyor bazıları ömür boyu kardeşimin ki tanimlanamamis olduğu için ömür boyu ilaç tedavisi şuan için ara ara nöbetler geçirir kuzum onun dışında normal bir sekilde gelişimi zeka da gelişiminde bir sıkıntı yok inşallah seninki de kısa surelidir

Tüm sayfalar yüklendi.