Erkek bebek anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma fff tarafından oluşturulan Erkek bebek anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,900 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek anneleri
Konbuyu başlatan Fatma fff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bulantılarım çok oldu 1 veya 2 kere kustum onun dışında kusma olmadı tansiyonum sürekli düşüyor canım aşırı tatlı çekiyor ve elmacık kemiğinde sivilceler çıktı

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne gibi belirtiler yaşadınız kustunuz mu
Hayır canım ben hiç kusmadım. Mide bulantım çok oldu et ve et ürünleri içeren hiç birşeye dokunmadım yemedim de . Sürekli ekşi şeyler aşerdim. Mide yanmam aşırı vardı halada var. Benim belirtilerim bunlardı . Herkesin hamileliği farklı oluyori canım ben belirtilerimle senin belirtilerin bir olmaya bilir yani. ☺️😉

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Büyukler derlerki duyup qördüqüm ilk cocuqun erkekse we normal qecmisse qebeliqin ikinci qebeliqin de tam tersi ise erkekten kıza döndüqnden öyle olurmuş yada kizdan erkeqe. Iklim erkekti çok rahat qebeliqim olmuştu hiç bilmedim sadece belim çok aqrir otramazdm, suan oqlum 3bucuk yasnda ikiye hamileyim oqlumdaki qebelqmden çok farklı mumla ariyorum. 16 haftlqm cinsiyetini henüz oqrenemedm. Eqer kızsa büyüklerin lafına kulak asacaqm baklm 🤲🤗

Oztek

Kayıtlı Üye
rank
Ne gibi belirtiler yaşadınız kustunuz mu
37 haftaligim hala hemen hemen her sabah kusarim. Minik minik sivilceler alnimda omuzlarım sırtım birçok yerde. İlk hamileligimde aynı böyleydi hatta ilkte daha çok kusardim gün içinde de kusardim ilk 3 ay serumla beslenmistim sadece nerdeyse. Bu ikinci yine erkek ☺️😁

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 oğlumda hiç kusma bulantı olmamıştı ve hep görenler güzelleşti diyiyor Du ve hep tatlı yerdim kızımda da bulantı kusmam 6 ayakadar hep oldu hep eski isterdi canım kızda cirkinlestim yüzde kahverengi lekeler oldu kız dabenim için hamilelik çok zor geçti tabi belki yaştan da kaynaklanıyor ola bilir ama herkezinki farklı olabilir insandan insana değişiyor ola bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar