Erkek bebek belirtileri nelerdir erkek annelerrii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baharımm tarafından oluşturulan Erkek bebek belirtileri nelerdir erkek annelerrii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,750 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Erkek bebek belirtileri nelerdir erkek annelerrii
Konbuyu başlatan Baharımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülüm

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben farklı bir belirti hissetmedim ama mide hassasiyetim daha kısa sürdu kıza göre. Ben gebeliklerimde ilkinde hep kız hissettim kız oldu, bunda da erkek hissettim erkek oldu. Bence anneler hissediyor ya. :)

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben de ilkinde acı eksi ne varsa onlara aşerdim erkek olacağını baştan hissettim. Suan ikinciye hamileyim onun aksine hep tatlı ne varsa onlara aşerdim dedim ki bu kız olacak kesin bide emindim yani 😀 20. haftada cinsiyet öğrenmek için gittim erkek dedi ben şok 😀 ama asla pişman olmadım üzülmedim çünkü ogluma bir erkek kardeş gelmesi çok büyük avantajdi. Beraber oynar beraber buyur bir birlerini her zaman destekler korur diye. Her şeyden önce veren Allaha şükürler olsun. Anlaşılan o ki aşerme olayı kesin bir bilgi vermiyor buna dayanarak hayal kırıklığına uğramayın anneler ...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar