Erkek bebek ismi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Erkek bebek ismi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,660 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Erkek bebek ismi?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumuza Yağız adını koymayı düşünüyorduk vazgeçtik 😂 doğuma kadar daha kaç isim değişecek Allah biliyor 🤷‍♀️😂 eşim Göktuğ güzel demeye başladı bu sefer karar veremedim güzel yeni isimlerden önerileriniz varsa yazar mısınız? Klasik eski isimlerden istemiyorum Berk Kerem oğullarımın adı. Bunlara uygun bişey de gelmiyor aklıma Kerim Mert vs istemiyorum var mı öneriniz 😇

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumuza Yağız adını koymayı düşünüyorduk vazgeçtik 😂 doğuma kadar daha kaç isim değişecek Allah biliyor 🤷‍♀️😂 eşim Göktuğ güzel demeye başladı bu sefer karar veremedim güzel yeni isimlerden önerileriniz varsa yazar mısınız? Klasik eski isimlerden istemiyorum Berk Kerem oğullarımın adı. Bunlara uygun bişey de gelmiyor aklıma Kerim Mert vs istemiyorum var mı öneriniz 😇
Emre,Emir Asaf güzel isimler

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Yagizdan neden vazgeçtiniz benim hep hayalimdi yağız ismi eşimde beni kırmadı sağolsun erkenden koyduk ismini yiğit de güzel Soyadimizda olduğu için onu koymadik😀

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Emre,Emir Asaf güzel isimler
Emir ismi benimde hoşuma gidiyor eşim hayır dedi canım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim pek hoşuma gitmiyor o tarz isimler canım teşekkür ederim yinede ☺️

Asaf efe oglumun ismi🤤
Allah bağışlasın canım Efe ismi de hoşuma gidiyor aslında çok kararsızım ☺️

Yagizdan neden vazgeçtiniz benim hep hayalimdi yağız ismi eşimde beni kırmadı sağolsun erkenden koyduk ismini yiğit de güzel Soyadimizda olduğu için onu koymadik😀
Ne bileyim Berk Kerem den sonra pek yakın değil ya onlara ondan kafama yatmadı galiba canım normalde kime söylesem güzel isim diyor da bilemedim ☺️

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum olsaydı Ayaz koycaktim ismini 😊

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Atakan, karan, Asaf, cenk, tunç, çağan, çağrı, egemen, Cihangir, Gökmen, Gökay, Giray, Meriç, Erdinç. erkek ismi zormus ya bizde Cihangir ya da Çağatay arasında kaldık son 21 gün bakalım ne olacak. 🤪

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar