Sorum var Erkek bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Erkek bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 713 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızla ben böyle bi his var kalbimde, erkek bebeyin olmuycak diyolar bana olsada bakamazsın ki diyolar. Aklım niye bakamıyon diyo ama kalbime söz geçiremi
Niye öyle düşünüyorsun kuzum Rabbim hayırlısını versin kaçıncı çocuguna hamilesin?
Benim bir kızım var şuan ikinciye hamileyim bu da kız olursa hiç üzülmem tam tersi çok mutlu olurum tabi ilk önce hayırlısını istiyorum Rabbimden. İnsan iki sini tatmak ister ama anladıgım kadariyla sen özellikle erkek istiyorsun

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
😂 16.haftaya kadar erkek hissedip hatta erkek bebek kıyafet alip 20.haftada kız çıktı neyseki değiştirdim kıyafetleri😂 cinsiyet partisinde şok geçirmiştik 😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim
Niyeki erkek çocuğun ne özelliği var
Sünet olursa bakamazsın falan filan diyolar, bende olsun ben bakarım niye bakamazmışım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Millet kafayı yemiş ya rabbim nasip eder verirse bakarsın niye bakmayacak sin ki birde hayırlısı olsun cnm
Amin inşAllah benim için fark etmez kız erkek ama bunların erkek torunları var diye beni sıkıştırıyolar

Millet kafayı yemiş ya rabbim nasip eder verirse bakarsın niye bakmayacak sin ki birde hayırlısı olsun cnm
Amin inşAllah benim için fark etmez kız erkek ama bunların erkek torunları var diye beni sıkıştırıyolar

Erkek bebek niye bakamıyorsun ki olup olmayacagını Allah bilir kimse bilemez ki insanlar çok saçma düşünüyorlar gerçekten sen bakma kimseye
Bakmıyorumda onu söylüyom işte kalbim dur sakin ol diyo aklım ver cevabını suzsun diyo😄

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim

Sünet olursa bakamazsın falan filan diyolar, bende olsun ben bakarım niye bakamazmışım dedim

Ay çok sacma boşver sen onlara bakma yani istemiyorlar mi onu anlamadım bakarsın herkes önceden bilmiyor ya

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebek niye bakamıyorsun ki olup olmayacagını Allah bilir kimse bilemez ki insanlar çok saçma düşünüyorlar gerçekten sen bakma kimseye
Bakmıyorumda onu söylüyom işte kalbim dur sakin ol diyo aklım ver cevabını suzsun diyo😄
Niye öyle düşünüyorsun kuzum Rabbim hayırlısını versin kaçıncı çocuguna hamilesin?
Benim bir kızım var şuan ikinciye hamileyim bu da kız olursa hiç üzülmem tam tersi çok mutlu olurum tabi ilk önce hayırlısını istiyorum Rabbimden. İnsan iki sini tatmak ister ama anladıgım kadariyla sen özellikle erkek istiyorsun
Bi kızım var Allahın izniyle ikinci istiyoruz da 🤗

Ay çok sacma boşver sen onlara bakma yani istemiyorlar mi onu anlamadım bakarsın herkes önceden bilmiyor ya
Erkek bebek istiyorlar, ama ben birinci bebeyimi karnımda 18 haftalıkta kaybetdim düşürdüm erkek bebekti. 1 yıl sonra kızıma hamile kaldım

Hayır canm erkek bebek istiyorumda çünkü kız bebeyim var ama Allah kız verirse yine sevinirim çünkü çok seviyom ben kız bebekleri

Tüm sayfalar yüklendi.