Sorum var Erkek bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Erkek bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızla ben böyle bi his var kalbimde, erkek bebeyin olmuycak diyolar bana olsada bakamazsın ki diyolar. Aklım niye bakamıyon diyo ama kalbime söz geçiremi
Nasıl yani erkek bebeğin kız bebekten farkı ne ki ikisinede aynı şekilde bakılmıyor mu🤔🤔çok şaşırdım ayrıca niye doguramazsin ki bu nasip işi Allah nasip ederse neden olmasın ki ya kimseyi takma insanlar sadece konuşur keşke bu kadar da boş konusmasalardi😏😏

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bakmıyorumda onu söylüyom işte kalbim dur sakin ol diyo aklım ver cevabını suzsun diyo😄

Bi kızım var Allahın izniyle ikinci istiyoruz da 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek bebek istiyorlar, ama ben birinci bebeyimi karnımda 18 haftalıkta kaybetdim düşürdüm erkek bebekti. 1 yıl sonra kızıma hamile kaldım

Hayır canm erkek bebek istiyorumda çünkü kız bebeyim var ama Allah kız verirse yine sevinirim çünkü çok seviyom ben kız bebekleri
Rabbim inşallah bunu sana bağışlasın cnm diğer bebeğin için de üzüldüm cnm bakarsın cnm kafanı takma boşver

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bakmıyorumda onu söylüyom işte kalbim dur sakin ol diyo aklım ver cevabını suzsun diyo😄

Bi kızım var Allahın izniyle ikinci istiyoruz da 🤗

Erkek bebek istiyorlar, ama ben birinci bebeyimi karnımda 18 haftalıkta kaybetdim düşürdüm erkek bebekti. 1 yıl sonra kızıma hamile kaldım

Hayır canm erkek bebek istiyorumda çünkü kız bebeyim var ama Allah kız verirse yine sevinirim çünkü çok seviyom ben kız bebekleri
Aynen ver cevabını sonuçta senin evladın olacak nasıl bakamazsın diyebilirler aklım almıyor

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim

Sünet olursa bakamazsın falan filan diyolar, bende olsun ben bakarım niye bakamazmışım dedim

Amin inşAllah benim için fark etmez kız erkek ama bunların erkek torunları var diye beni sıkıştırıyolar

Amin inşAllah benim için fark etmez kız erkek ama bunların erkek torunları var diye beni sıkıştırıyolar

Kim diyor bunu

Tüm sayfalar yüklendi.